Відновлення реставрація ремонт турбін Львів Україна

Про нас

Реставрація та ремонт турбін Львів

 Вітаємо на офіційній Інтернет-сторінці компанії TURBINKA.COM.UA

Ми займаємось професійним ремонтом турбокомпресорів, які використовуються в автомобілях: легкових, мікроавтобусах, вантажівках та робочих машинах. Ми надаємо послуги на території всієї країни. Пропонуємо Вашій увазі всі продукти провідних виробників, а саме:

  •  Garett
  •  Borg Warner Turbo System
  •  Holset
  •  Mitsubishi
  •  IHI

Для нас не становить проблему наявність у турбокомпресорі системи змінної геометрії VNT. Кожен турбокомпресор, що ремонтується, на завершальній стадії проходить обмежувальні динамічні випробування в поєднанні з процесом контрольного балансування ротора. Саме на цьому етапі перевіряється ефективність ремонту. Завдяки цьому ми можемо дотримуватися найсуворіших стандартів виробника і гарантувати найвищу якість послуг. Ми також пропонуємо нові фабричні турбокомпресори всіх видів.

У нас є першокласне обладнання для балансування i відновлення турбокомпресорів.

На першому етапі регенерації турбіни ми використовуємо верстат для динамічного балансування роторів всіх типів автомобільних турбокомпресорів у двох площинах після демонтажу роторів з корпусу турбокомпресорів при швидкості близько 3000 об/хв.

turboprzyklad1

Другим кроком є монтаж корпусу турбіни, попереднє балансування роторної системи при швидкості 40 000 об/хв та перевірка турбіни на щільність.

На третьому етапі ми використовуємо найсучасніший балансувальний верстат, який перевіряє на швидкостях обертів близьких до номінальних (особливо в малогабаритних турбінах) чи відбуваються в роторі додаткові динамічні явища. Це може бути, наприклад, відхід «холодного» кола осі обертання внаслідок відхилення наконечника осі під впливомнавантаження. Процес балансування відбувається в одній площині корекції із «холодної» сторони при швидкості від 200.000 об/хв. Умови роботи турбокомпресора у цьому випадку наближені до існуючих у двигуні внутрішнього згоряння. Ротор турбіни запускається стисненим повітрям, a до підшипникаподається мастило при тиску і температуріякумоторному відсіку.

turboprzyklad2

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ САМЕ НАС?

  •  Ми використовуємо виключно оригінальні запчастини англійської фірми Melett
  •  Надаємо 1 рік гарантії
  •  Постійним клієнтам пропонуємо вигідні умови співпраці