Проблеми з турбіною ?Ми вам допоможемо!
Професійний ремонт турбін (турбокомпресорів)

Будь-який ремонт турбін легкових, вантажних автомобілів, мікроавтобусів та спецтехніки, дизельних та бензинових. Ремонт автомобільного турбокомпресора різної складності – проводимо якісно і з гарантією у Львові та по всій території України. Не зволікайте – дзвоніть зараз!

Залиште заявку і наш менеджер перетелефонує Вам, щоб дізнатися деталі


Наші послуги

Що ми можемо для вас зробити ?

Тюнинг турбин Skoda, Тюнінг турбін Шкода

Ремонт турбін

Ми проводимо ремонт турбокомпресорів навіть в найбільш безвихідних ситуаціях.

Тюнинг турбин, Тюнінг турбін

Тюнінг турбін

Звернувшись до нашої компанії, ви можете збільшити потужність вашого автомобіля.

Купить турбины, Купити турбіни

Продаж турбін

В нас ви знайдете турбіну для великого ряду моделей автомобілів.

Ремонт сервоприводу турбіни

У нас ви можете замовити найбільш якісний ремонт сервоприводу турбіни.

Шукаєте спеціалізований сервіс турбін в Україні? Зацікавлені, щоб турбіну діагностували тільки на професійному обладнанні та використовували виключно оригінальні запчастини? Якщо якість для Вас найважливіша – тоді Ви наш клієнт!

Залиште заявку і наш менеджер перетелефонує Вам, щоб дізнатися деталі


Чому саме ми
Будова турбокомпресора (турбіни), Cтроение турбокомпресора
Будова турбіни (турбокомпресора)
Будова турбокомпресора (турбіни)

Турбокомпресор (турбіна) – це обертова машина, яка складається з турбіни i компресора, що встановлені на спільному валі. Він використовується для підвищення потужності двигуна внутрішнього згорання.

Правила эксплуатации турбины
Правила експлуатації турбіни

Основна умова тривалої і безперебійної роботи турбіни – це відповідне поводження з двигуном! Ці прості правила допоможуть зберегти та суттєво подовжити їй життя.

Що кажуть наші клієнти
 • Звертався до майстрів цієї компанії один раз, необхідно було відремонтувати турбіну вантажного автомобіля. Ціною і якістю роботи повністю задоволений. Буду рекомендувати знайомим саме цей сервіс.

  01.jpg
  Олег Дрібушко,
  Клієнт
 • Обращался по поводу ремонта турбины для трактора. Думал, что придется менять турбокомпрессор, но после диагностики мастера сказали, что могут устранить поломку. Работу выполнили быстро и качественно, турбина работает, как новая.

  traktorist.jpg
  Роман Федишин
  Клієнт

Ремонт турбін Львів

Турбокомпресор це доволі дорога деталь, і його поломка суттєво ускладнює життя автовласника. Якщо турбіна вийшла з ладу, може виникнути бажання чим по швидше замовити ремонт турбіни і забути про це. Але до цього питання потрібно підійти серйозно.

Конструкційно це складний механізм, від якого напряму залежить і «здоров’я» двигуна автомобіля. Важливо не лише провести якісний ремонт турбіни, але й з’ясувати причину поломки, щоб запобігти наступним пошкодженням.

Майстерний ремонт турбін – це гарантія довгої та ефективної роботи і компресора, і двигуна. Провести якісний ремонт турбокомпресора набагато вигідніше, ніж стикнутися з необхідністю повної заміни турбіни після кустарного налагодження. Або задовольнятись пониженою потужністю двигуна внутрішнього згорання, спричиненою її поганою роботою.

Довірте ремонт турбіни вашого автомобіля професіоналам «Турбінки» – і ви гарантовано будете задоволені результатом. Проводимо ремонт турбін у Львові та інших містах України.

Професійний ремонт турбін для автомобілів будь-яких моделей – це наша спеціалізація. Відновлення турбокомпресорів вантажних, легкових автомобілів, мікроавтобусів і спецтехніки проводимо вже 7 років. «Турбінка» надає послуги на всій території України.

Ми використовуємо і реалізуємо лише оригінальні запчастини провідних виробників, а саме:

 • Garett
 • Borg Warner Turbo System
 • Melett
 • Holset
 • Mitsubishi
 • IHI

Геометрія турбіни

Система змінної геометрії турбіни VNT не проблема для нас. Кожна турбіна, що ремонтується, на завершальній стадії проходить обмежувальні динамічні випробування в поєднанні з процесом контрольного балансування ротора. Саме на цьому етапі перевіряється ефективність реставрації.

Завдяки цьому в «Turbinka» дотримуються найсуворіших стандартів виробника і гарантують найвищу якість послуг. Ми також пропонуємо нові фабричні турбокомпресори всіх видів.

Не важливо, де знаходяться наші клієнти, яким потрібен ремонт турбін: Львів, Київ, Одеса чи Запоріжжя. «Турбінка» приймає замовлення звідусіль!

Балансування турбіни

У нас є першокласне обладнання для балансування i відновлення турбін.

 • На першому етапі регенерації турбіни ми використовуємо верстат для динамічного балансування роторів всіх типів автомобільних турбокомпресорів у двох площинах, після демонтажу роторів з корпусу при швидкості близько 3000 об/хв.
 • Другим кроком є монтаж корпусу турбіни, попереднє балансування роторної системи при швидкості 40 000 об/хв та перевірка турбіни на щільність.
 • На третьому етапі ми використовуємо найсучасніший балансувальний верстат, який перевіряє на швидкостях обертів близьких до номінальних (особливо в малогабаритних турбінах) чи відбуваються в роторі додаткові динамічні явища. Це може бути, наприклад, відхід «холодного» кола осі обертання внаслідок відхилення наконечника осі під впливом навантаження.

Процес балансування відбувається в одній площині корекції із «холодної» сторони при швидкості від 200.000 об/хв. Умови роботи турбокомпресора у цьому випадку наближені до існуючих у двигуні внутрішнього згоряння. Ротор турбіни запускається стисненим повітрям, a до підшипника подається мастило при тиску і температурі, як у моторному відсіку.

Де відремонтувати турбіну?

Тільки в спеціалізованому сервісі, де використовується професійне обладнання для діагностики та реставрації – в Turbinka.com.ua:

 • Ми використовуємо виключно оригінальні запчастини
 • Надаємо 1 рік гарантії
 • 7 років на ринку України
 • Постійним клієнтам пропонуємо вигідні умови співпраці

Реставрація турбін, ремонт та відновлення турбокомпресорів доступні у Львові, Києві, Одесі, Мелітополі, Харкові, Дніпрі – у всіх містах країни!

У нас завжди об’єктивні ціни на відновлення дизельних турбін, бензинових, та будь-яких інших. Телефонуйте, щоб дізнатися більше!

+380669460046
+380987127779
turbinkalviv@gmail.com
+380669460046
+380987127779 turbinkalviv@gmail.com