Ремонт турбіни Альфа Ромео

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Alfa Romeo, Купити турбіни Альфа Ромео

Alfa Romeo – відомий італійський автомобільний бренд. Фанати  марки зауважують,  що  компанія поряд із іншими виробниками завжди дотримувалась власної думки щодо розвитку галузі. Такий принцип в багато чому відображається і на використанні турбокомпресорів. Моделі бренду, на які встановлена турбіна: Alfa Romeo 146, Alfa Romeo 147, Alfa Romeo 156, Alfa Romeo 159, Alfa Romeo 164, Alfa Romeo 166, Alfa Romeo Brera, Alfa Romeo Giulietta, Alfa Romeo GT, Alfa Romeo GTV, Alfa Romeo MiTo.


Ремонт турбін Alfa Romeo

Поломка турбіни – проблема, від якої ніхто не застрахований. Не дивлячись на те, що турбокомпресор є  достатньо надійним пристроєм, особливо коли мова йде про світові бренди, а його ресурс ніскілечки не поступається можливостям двигуна, поломки все ж стаються.

Навіть в тому випадку, якщо з вашим турбокомпресором вседобре, необхідно володіти інформацією про те, куди можна звернутися у разі виникнення поломки. Якщо ж поломка вже сталася, то найкращий варіант – довірити агрегат професіоналам, які швидко і якісно ліквідують всі неполадки.

Однозначно перше, з чого починається ремонт турбіни – це виявлення причин поломки. Більше того – лише після повної діагностики механізму і зясування типу неполадки, ми називаємо  строки виконання роботи, а також їх вартість.

Ремонт турбин Alfa Rome, Ремонт турбін Альфа Ромео

Помимо допомоги в проведенні ремонтних робіт турбіни, діагностика виконує ще одну не менш важливу функцію – водій, розуміючи, що стало причиною виходу із ладу компресора, в майбутньому зможе вберегти його від подібної поломки.  

Поломки турбин Alfa Romeo можуть бути наслідками :

– поломки самого двигуна, який зупиняє й  турбіну;

– попадання «зайвих» предметів в турбокомпресор (може постраждати ротор і лопасті турбіни);

– поганого тиску та недостатньої кількості масла (частіше всього є причиною некоректної установки або протікання шлангів);

– забружнення масла (підшипники турбіни зношуються  в рази швидше, працюючи на брудному маслі);

– занадто великих навантажень;

– неполадок вихлопної або паливної систем.

Кожен із видів поломок може бути ліквідований. Ми готові взятися навіть за найскладніші випадки, оскільки  працюємо з високоякісним обладнання и маємо належні знання та досвід.

Етапи ремонту будуть базуватися на результатах проведеної діагностики. Стандартний процес ремонту передбачає:

– розбір турбокомпресора;

– заміну ремкомплекту;

– балансування;

– перевірку всіх систем;

– збір турбіни.

Серйозні поломки потребують виконання капітального ремонту, який, окрім згданих вище процедур, передбачає заміну валу та геометрії (якщо є така необхідність), а також – заміну крильчатки.


Тюнінг турбін Alfa Romeo

Додати потужності двигуну улюбленого авто – мрія мало не кожного водія , хай навіть він в цей момент за кермом Lamborghini или Ferrari.  Незначне покращення турбокомпресора може допомогти не лише коротити витрату палива, а й покращити динаміку мотора.

Ми пропонуємо послуги тюнінга для тих, хто хоче модернізувати турбіну свого автомобіля, таким чином збільшивши його можливості. Час виконання робіт складе 3-4 дні. Це при умові, що  в наявності є всі необхідні запчатистини. Якщо потрібних деталей немає – оформлюємо замовлення. В такому випадку, час очікування готової  турбіни складе близько двох тижнів.

Щоб автомобіль працював ідеально, може знадобитися не лише тюнінг турбінии, а й тюнінг двигуна. Звертаючи увагу на те, які вимогу до покращеного  автомобіля будуть у водія, ми виконуємо різні види турбонаддуву:

– послідовний,

– паралельний,

– двоступеневий.

Турбіни Alfa Romeo достатньо потужні, але  тюнінг, особливо хороший, ще нікому не завадив. Маленький нюанс – проводити будь-які маніпуляції з турбіною самостійно – вкрай невдала ідея. Виконана спецілистами ввд Alfa Romeo з відповідною якістю  і точністю турбіна, постраждає через найменше упущення, яке може призвести як до  серйозної неполадки, так и до вимушеної заміни компресора.

Тюнинг турбин Alfa Rome, Тюнінг турбін Альфа Ромео

Разом з тюнінгом турбокомпресора вашого авто ми також можемо виконати роботи з настройки автомобільних систем.

Вид турбонаддуву і всі деталі тюнінгу ми обговорюємо з замовником. В результаті ви отримуєте найбільш оптимальний варіант ремонту або тюнінгу по доступній ціні.

Тюнінг турбіни – справа досвідчених спеціалістів, які врахують всі деталі, потурбують про вирішальні критерії і справді додадуть потужності вашому авто.

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном, який вказаний на сайті. Ми будемо раді проконсультувати вас і відповісти на всі питання.


Купівля турбін для Альфа Ромео

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Alfa Romeo (Альфа Ромео)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе