Ремонт турбіни Ауді

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Audi, Купити турбіни Ауді

Компанія Audi – це один із провідних світових виробників автомобілів. Даний бренд заслужив довіру клієнтів завдяки надійності та зручності своєї продукції. Фахівці компанії Ауді встановлюють турбіни, призначені для підвищення маневреності та потужності транспортного засобу, на наступні моделі автомобілів: Audi 80, Audi A2, Audi A3, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Allroad, Audi Q5, Audi Q7, Audi RS4, Audi RS6, Audi S3, Audi S4, Audi TT, Audi TTS.


Ремонт турбін Ауді

Незважаючи на високу якість турбокомпресорів від бренду Audi, при постійній експлуатації періодично трапляються поломки. У нас ви можете замовити найякісніший ремонт турбокомпресорів в Україні. Наші фахівці виконують ремонтні роботи в максимально короткі терміни. Ми практикуємо гнучку цінову політику та індивідуальний підхід до клієнта. Це означає, що вартість ремонту буде залежати від типу поломки і буде озвучена після проведення ретельної діагностики несправності.

Ремонт турбокомпресорів Ауді починається з виявлення причин, які сприяли виходу агрегату з ладу. Даний момент в роботі є ключовим, оскільки допоможе сформувати рекомендації, які необхідно буде враховувати при подальшій експлуатації транспортного засобу, щоб запобігти повторній поломці турбіни.

Основні причини несправності турбін Audi:

Ремонт турбин Audi, Ремонт турбін Ауді

Слабкий тиск і недостатня кількість мастила. Подібні ознаки з’являються при неправильній установці або протіканні шлангів. При недостатньому змащуванні відбувається перегрів радіальних підшипників і виникає необхідність у заміні даних деталей.

Поломка двигуна. Ця проблема є результатом виникнення несправностей у системі регулювання ступеня наддуву. Неробочий двигун виводить турбіну з ладу

Попадання сторонніх предметів до турбокомпресора може стати наслідком пошкодження ротора, а також лопаток турбінного і компресорного колеса.

Неправильна робота паливної системи

Несправність вихлопної системи (забитий каталізатор)

Наступні етапи будуть залежати від типу ремонту, який знадобиться вам після діагностики турбокомпресора. Ви можете замовити стандартний ремонт, що включає в себе розбирання турбіни, заміну ремкомплекта, полірування валу, балансування, перевірку справності агрегату та збірку. Для більш складних несправностей може знадобитися середній ремонт, який додатково включає в себе заміну крильчатки. При серйозних поломках виконується капітальний ремонт, який, окрім стандартних процедур, передбачає заміну валу і геометрії (за необхідності), а також заміну крила.

Ми виконуємо оперативний ремонт із застосуванням оригінальних комплектуючих для турбокомпресорів на двигун Audi. Всі роботи виконуються на новітньому високоточному обладнанні, тому нашим фахівцям під силу ремонт будь-якої складності.


Тюнінг турбін Ауді

Кожен власник автомобіля мріє про те, щоб підвищити потужність двигуна свого транспортного засобу. Сучасні тюнінг-ательє надають широкий спектр послуг із модернізації турбокомпресорів Audi. Час виконання тюнінгу визначається залежно від складності виконуваних робіт і може становити 3-4 дні (за умови, що в наявності будуть всі необхідні комплектуючі). Якщо потрібних деталей немає на складі, то виконання замовлення може тривати до двох тижнів.

Модернізація турбокомпресора допоможе значно скоротити витрату палива і поліпшити динаміку автомобільного двигуна. Найбільш актуальним тюнінг турбін є для автомобілів, які переміщуються по міських трасах. Одним із основних етапів модернізації вважається оптимізація роботи турбіни саме в динамічних умовах міського руху.

Тюнинг турбин, Тюнінг турбін

Незважаючи на те, що турбіни Ауді відрізняються першокласною якістю, самостійно здійснювати тюнінг не рекомендується, оскільки це може призвести до негативних наслідків, таких як виникнення серйозної несправності або необхідність в заміні турбокомпресора. Для забезпечення злагодженої роботи всіх систем поліпшеного транспорту тюнінг турбіни повинні виконувати досвідчені фахівці, які володіють спеціальними навичками і здатні врахувати в процесі роботи всі значущі критерії.

Приймаючи рішення про тюнінг турбокомпресора Ауді, зверніть увагу, що для ефективної експлуатації транспортного засобу вам також може знадобитися тюнінг двигуна. Залежно від того, яких результатів замовник чекає від тюнінгованого автомобіля, можуть виконуватися різні види турбонаддува (послідовний, паралельний або двоступеневий). Перед початком роботи наші фахівці обговорюють з клієнтом всі деталі та пропонують найбільш вигідний і оптимальний варіант, який задовольнить вимоги замовника.

При виконанні тюнінгу також можуть здійснюватися суміжні роботи з налаштування автомобільних систем. Звертаючись до нас, ви отримуєте якісний тюнінг за доступною ціною. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті. Ми надамо детальну консультацію з усіх питань, що вас цікавлять.


Покупка турбін для Ауді

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виробників, тому ви можете бути впевнені в довговічності та надійності наших турбін.

Купити турбіни Audi (Ауді)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись із нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе