Ремонт турбіни БМВ

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины BMW, Купити турбіни БМВ

Сучасні технології, комфорт і безпека – водії автомобілів BMW знають, за що варто цінувати цей бренд. Імідж німецького автомобільного виробника цілком заслужено висуває компанію мало не на перше місце за якістю виконання всіх, навіть найдрібніших деталей авто, а також за зручністю водіння. Звичайно, фахівці BMW не менше уваги приділяють точності і якості виконання своїх турбін. Моделі, які оснащені турбокомпресорами: BMW 1 Series, BMW 3 Series, BMW 5 Series, BMW 7 Series, BMW X1, BMW X3, BMW X5, BMW X6


Ремонт турбін BMW

Незважаючи на бездоганну репутацію бренду і високу якість турбокомпресорів, при неправильному догляді і експлуатації або занадто великих навантаженнях може не витримати навіть найпотужніший агрегат. Поломка можлива і через інші причин, але головне,  важливо пам’ятати – від неї не застрахований ніхто.

Ми пропонуємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні за доступною ціною. Наші фахівці з’ясують причину поломки і нейтралізують її, виконавши всі роботи в найкоротші терміни.

Можливі причини поломок турбін BMW:

Ремонт турбин BMW, Ремонт турбін БМВ

Пошкодження в результаті удару (сторонні предмети, потрапивши в газоповітряний тракт турбіни можуть пошкодити крильчатки турбокомпресора).

– Так зване «масляне голодування» (навіть короткочасне переривання доступу масла і його недостача веде до сильного зносу турбіни).

– Забруднене масло (на зношування підшипників вала турбіни негативно впливає навіть незначне забруднення масла).

– Забитий каталізатор, який не дає працювати вихлопній системі.

– Збій в роботі паливної системи.

– Поломка самого двигуна.

Провівши повну діагностику турбокомпресора, проаналізувавши основні причини виникнення поломок, ми допомагаємо водієві вберегти авто від аналогічних ситуацій в майбутньому і тільки після подібних «операцій» визначаємо вартість ремонтних робіт.

Подальший процес повністю буде залежати від результатів діагностики і типу ремонту, який буде потрібно для кожного конкретного випадку.

Стандартний ремонт турбокомпресора складається з наступних етапів:

– Повне розбирання турбіни;

– Заміна ремкомплекта;

– Балансування;

– Тестування працездатності всіх систем;

– Збірка турбіни.

Ремонт середнього рівня  ми проводимо з заміною крильчатки.

При дійсно значних неполадках може знадобитися капітальний ремонт, якийпередбачає заміну вала і геометрії (якщо це необхідно), а також заміну крильчатки.

Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі для турбокомпресорів на двигун BMW. Високоточне обладнання дозволяє нам якісно і оперативно виконати кожен з видів ремонту.


Тюнінг турбін BMW

Поліпшення показників потужності  автомобіля – цілком зрозуміле бажання будь-якого водія. Що стосується модернізації турбокомпресорів BMW, то вона можлива і навіть бажана, якщо ви хочете, крім додавання до потужності, ще й скоротити витрату палива і поліпшити динаміку двигуна авто.

Час виконання тюнінгу турбіни визначаємо в залежності від складності передбачуваних робіт. Воно може становити 3-4 дні (якщо в наявності будуть всі необхідні запчастини). У разі відсутності потрібних комплектуючих, ми замовимо їх, а тюнінговану турбіну ви отримаєте протягом двох тижнів.

З огляду на вимоги, які виникнуть у замовника до тюнінгованого автомобіля, можна виконати різні види турбонаддуву:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин BMW, Тюнінг турбін БМВ

Перш ніж почати працювати з турбіною, наші фахівці з’ясовують у клієнта всі деталі, прислухаються до його побажань, а також пропонують оптимальний варіант виконання замовлення.

Ми категорично не рекомендуємо займатися тюнінгом турбін самостійно. Таким чином можна не тільки погіршити характеристики турбокомпресора, а й вивести його з ладу. Модернізацію турбін BMW варто довірити фахівцям, які подбають про безперебійну роботу механізму в майбутньому.

Турбіна вашого автомобіля потребує ремонту або ви вже давно мрієте про тюнінг турбокомпресора? Звертайтеся до нас і отримаєте якісну роботу за короткий термін. Дізнатися більше про ремонт і тюнінг турбін можна за номером, який вказаний на нашому сайті.


Купівля турбін для БМВ

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни BMW (БМВ)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе