Чому ремонт турбіни такий дорогий?

 

Як відомо, якісний ремонт оригінальної турбіни зазвичай становить 50% від ціни нової турбіни. І це не дивлячись на наявність знижки. Дізнавшись, скільки коштує ремонт турбіни, її базове, або капітальне відновлення, у автовласників завжди виникає питання: «Чому ремонт турбіни такий дорогий?».

Давайте розберемося, що є причиною таких високих цін?

Що впливає на вартість ремонту турбіни?

Основними причинами такого дорогого ремонту турбіни є:

 1. Висока якість деталей для ремонту (відомий бренд, популярна модель, відповідно дорогі запчастини). Потрібно пам’ятати про таку річ як – оригінальні турбіни потребують «рідних» запчастинах, а отже, виникає пряма залежність від іноземних виробників. І зрозуміло, що продукція відомих у всьому світі концернів з виробничими потужностями у Великобританії, США та Німеччині – задоволення не з дешевих. Ви, звичайно ж, можете скористатися китайськими аналогами, але тоді забудьте про слово «якісно»;
 2. Складна конструкція – дорогий ремонт. Станом на сьогодні, турбоагрегат є достатньо складною конструкцією, а став таким у результаті вдосконалення технології їх виготовлення та еволюції системи турбонаддуву. Для того, щоб визначити причину поломки, вам доведеться скористатися комп’ютерною діагностикою, що також впливає на ціну;
 3. Діагностика турбіни у професіоналів. Тільки фахівець з багаторічним стажем здатний дізнатися про поломку турбіни візуально, за кольором диму й шуму з імовірністю 90%.
 4. Використання найсучаснішого обладнання. Для діагностики турбіни та її реставрації використовується найсучасніше обладнання, а саме:
 • автоматизовані комплекси для чищення і миття деталей турбокомпресора;
 • стенди, що використовуються для розбирання, балансування та регулювання;
 • стенди для перевірки продуктивності і працездатності турбіни;
 • спеціальні верстати для токарних і слюсарних робіт.

Все це дає можливість з великою точністю провести ремонт, дотримуючись усіх технічних умов, а головне – відновити агрегати до заводського стану і отримати гарантію якісної роботи.

Тепер ви отримали відповідь на питання: «Чому ремонт турбіни такий дорогий?». Професійний ремонт з гарантією в принципі не може бути дешевим. Однак, варто розуміти, що нова турбіна не коштує дешевше.

Як зекономити при ремонті турбіни?

Існує тільки один спосіб заощадити в цій ситуації – купити б/у.

Вчинивши так, відразу приготуйтеся до мінусів:

 • пробіг, залишковий ресурс компресора – невідомі;
 • маленька потужність двигуна;
 • нереально перевірити стан валу, лопаті крильчатки, прокладки, а також дізнатися який картридж;
 • ви не зможете візуально визначити ступінь зносу виробу;
 • нема гарантії, що деталь зможе витримати великі навантаження. Вам доведеться віддати її на перевірку, а також на збалансування в турбосервіс, з метою уникнення поломки мотора. А це, зауважте, ще додаткові витрати.

Тому, не бійтеся почути відповідь на запитання: «Скільки коштує ремонт турбіни?» велику суму, пам’ятайте – головне це якість та надійність.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе