Ремонт турбіни Додж

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Dodge, Купити турбіни Додж

Цю відому американську компанію ще в 1900 році заснували брати Додж з метою випуску автомобільних комплектуючих. Майже тридцять років потому перспективну і вже виготовляючи повноцінні автомобілі фірму придбала велика корпорація Chrysler. Зараз же Dodge – частина концерну Fiat-Chrysler LLC і, крім легкових автомобілів, виробляє позашляховики, пікапи, а також комерційний транспорт. Всього в однієї моделі автомобілів цього бренду є турбіна. Ця модель – Dodge Nitro.


Ремонт турбін Dodge

Постійна експлуатація турбін, нехай навіть самих надійних, періодично призводить до поломок. Причини неполадок можуть бути дуже різноманітними, і від несподіваного виходу з ладу турбокомпресора ніхто не застрахований. Ми надаємо якісний ремонт турбін в Україні за доступною ціною. Наші фахівці гарантують виконання ремонтних робіт в найкоротші терміни, а вартість ремонту буде озвучена тільки після проведення ретельної діагностики.

Ремонт турбин Dodge, Ремонт турбін Додж

Ремонт турбін Dodge починається зі з’ясування причин, які спричини проблеми. Це дуже важливо, оскільки вже на цьому етапі роботи можна сформулювати рекомендації по експлуатації автомобіля, щоб водій міг уникнути аналогічних ситуацій в майбутньому.

Основні причини поломок турбін Dodge:

– Несправність двигуна, який виводить з ладу турбіну.

– Забруднене масло (прискорює зношування підшипників валу турбокомпресора).

– Пошкодження в результаті удару (сторонні предмети, які потрапили в газоповітряний тракт турбіни, можуть пошкодити крильчатку турбокомпресора).

– Забитий каталізатор, який не дає працювати вихлопній системі.

– Масляна голодування – навіть короткочасне переривання доступу масла і його недостатня кількість призводить  до сильного зношування турбіни.

– Збій в роботі паливної системи.

Подальший ремонт багато в чому буде залежати від результатів діагностики, а також того, роботу якої складності доведеться виконати, щоб усунути всі неполадки. Стандартний ремонт турбокомпресора складається з наступних етапів:

– Розбирання;

– Заміна ремкомплекта;

– Балансування;

– Тестування справності всіх систем;

– Збірка турбіни.

Турбіни із складнішими поломками потребують ремонту середнього рівня, який виконують, додатково замінюючи крильчатку.

Для ліквідації серйозних неполадок виконують капітальний ремонт. Він передбачає заміну валу і геометрії, якщо в цьому є необхідність. У деяких випадках замінюють ту ж крильчатку.

Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі Melett для турбокомпресорів на двигун Dodge. Високоточне обладнання дозволяє нашим фахівцям якісно та без невиправданих затримок  виконати кожен із видів ремонту.


Тюнінг турбін Dodge

Який би водій відмовився від можливості зробити власний автомобіль потужнішим? За допомогою тюнінгу турбокомпресорів Dodge можна, крім додаткової потужності, ще і зменшити витрату палива, а також значно поліпшити динаміку двигуна.

Час виконання тюнінгу турбіни залежить від складності майбутніх робіт. Він може становити 3-4 дні (при наявності всіх комплектуючих). Якщо необхідних запчастин не буде на нашому складі, ми замовимо їх, а готову турбіну ви будете чекати не довше двох тижнів.

Автомобілям, які переважно використовують для переміщення по міських трасах, особливо актуальний тюнінг турбокомпресора. Одним з ключових етапів модернізації турбіни можна назвати оптимізацію її роботи саме в умовах міського руху.

Беручи до уваги, які запити будуть у замовника до поліпшеного автомобілю, можна виконати турбонаддув трьох видів:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Dodge, Тюнінг турбін Додж

Крім додавання потужності турбіни, ми готові виконати роботи і по налаштуванню автомобільних систем. Приймаючи рішення, який тюнінг підійде турбокомпресору вашого авто, врахуйте, що для ефективної експлуатації автомобіля вам також може знадобитися модернізація двигуна.

Увага! Ми категорично не радимо займатися тюнінгом турбіни автомобіля самостійно. Навіть найдрібніша неточність може не тільки погіршити характеристики турбокомпресора, а й зовсім вивести агрегат з ладу. Модернізацію турбін Dodge обов’язково повинні проводити професіонали, які подбають про злагоджену роботу механізму в майбутньому.

Перш ніж приступити до роботи, наші фахівці обговорять з клієнтом всі деталі і побажання, запропонувавши оптимальний варіант виконання замовлення.

Якщо вам терміново потрібен якісний ремонт або тюнінг турбокомпресора, звертайтеся до нас і отримаєте справну або поліпшену турбіну в найкоротші терміни.

Ми завжди на зв’язку! Телефонуйте за номером, який вказаний на нашому сайті, і дізнайтеся про ремонт і тюнінгу турбін все, що вас цікавить.


Купівля турбін для Додж

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Dodge (Додж)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе