Ремонт турбіни Фіат

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Fiat, Купити турбіни Фіат

Цю італійську компанію заслужено вважають одним з лідерів на ринку комерційного автотранспорту. Що стосується легкових автомобілів, то за історію існування бренду концерну не раз доводилося відстоювати позиції і доводити свою надійність саме в цій галузі. Все ж, заслуживши довіру і прихильність споживача, Fiat зайняв свою нішу на ринку легкових автомобілів і продовжує досягати успіхів на цьому терені. Моделі авто, у яких є турбіни: Fiat 500, Fiat Croma, Fiat Marea, Fiat Scudo, Fiat Brava, Fiat Doblo, Fiat Multipla, Fiat Stilo, Fiat Bravo, Fiat Ducato, Fiat Panda, Fiat Ulysse, Fiat Coupe, Fiat Punto, Fiat Grande Punto.


Ремонт турбін Fiat

Постійна експлуатація турбіни, якою б надійної вона не була, періодично призводить до поломок. Причини неполадок можуть бути абсолютно різноманітними і від того, що турбіна несподівано вийде з ладу, ніхто не може бути застрахований.

Ми надаємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні за доступною ціною. Наші фахівці гарантують виконання ремонтних робіт в максимально короткі терміни, а вартість ремонту буде озвучена тільки після проведення грунтовної діагностики поломки.

Ремонт турбокомпресорів Fiat починається з виявлення причин поломки. Це важливий етап, оскільки таким чином ми можемо надати водієві рекомендації, які в подальшому необхідно буде враховувати, щоб запобігти повторному виходу з ладу агрегата.

Ремонт турбин Fiat, Ремонт турбін Фіат

Головні причини поломок турбіни Fiat:

– Попадання сторонніх предметів в турбокомпресор (може постраждати ротор і лопаті турбіни).

– Масляне голодування (переривання доступу масла і його недостатня кількість призводять до сильного зношування турбіни).

– Забруднене масло (підшипники турбіни зношуються в рази швидше, працюючи на брудному маслі);

– Збій в роботі паливної системи.

– Неполадки в двигуні.

Процес подальшого ремонту буде залежати від результатів діагностики, а також того, яке саме втручання буде потрібно для кожного конкретного випадку.

Стандартний ремонт передбачає:

– Розбирання турбокомпресора;

– Заміну ремкомплекта;

– Балансування;

– Тестування справності всіх систем турбіни;

– Складання.

Турбіни з більш складними поломками потребують середнього ремонті, коли додатково проводиться заміна крильчатки. А серйозні неполадки, в свою чергу, вимагають виконання капітального ремонту, який включає заміну валу і геометрії (якщо є така потреба), а також – ту ж заміну крильчатки.

Для ремонту турбокомпресорів ми використовуємо оригінальні комплектуючі Melett. Завдяки новітньому обладнанню, наявності знань та досвіду, нашим фахівцям під силу грамотно виконати кожен з видів ремонту.


Тюнінг турбін Fiat

Зробити улюблений автомобіль ще потужнішим хоче будь-який водій. Модернізація турбокомпресора авто дозволить не просто реалізувати це бажання, але також скоротити витрату палива і поліпшити динаміку двигуна.

Час виконання тюнінгу залежить від складності передбачуваних робіт. Він може становити 3-4 дні (за умови, що всі необхідні деталі будуть на складі). Якщо потрібних комплектуючих буде бракувати, ми замовимо їх, а готову турбіну ви отримаєте протягом двох тижнів.

Для автомобілів, які переважно їздять по міських трасах, найбільш актуальний тюнінг турбін. Одним з ключових етапів модернізації можна назвати оптимізацію роботи турбокомпресора якраз в динамічних умовах міського руху.

Залежно від вимог, які висуватиме замовник поліпшеному автомобілю, можна виконати три види турбонаддува:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Fiat, Тюнінг турбін Фіат

Приймаючи рішення, який тюнінг підійде вашій турбіні, врахуйте, що для ефективної експлуатації вам може знадобитися і модернізація двигуна автомобіля.

Зверніть увагу! Виконуючи тюнінг турбін самостійно, ви можете не тільки погіршити характеристики турбокомпресора, а й привести до серйозної поломки пристрою. Модернізацію турбін Fiat краще довірити професіоналам, які подбають про безперебійну і злагоджену роботу механізму в майбутньому.

Перш ніж приступити до тюнінгу, наші фахівці обговорять з замовником всі подробиці і запропонують оптимальний варіант виконання роботи. Крім модернізації турбіни, ми готові виконати роботи і по налаштуванню автомобільних систем.

Якщо вам терміново потрібен якісний ремонт або тюнінг турбокомпресора, звертайтеся до нас і отримаєте справну або поліпшену турбіну за найкоротший термін.

Хочете дізнатися більше про ремонт і тюнінг турбін? Телефонуйте за номером, який вказаний у нас на сайті. Будемо раді надати консультацію і відповісти на всі питання.


Купівля турбін для Фіат

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Fiat (Фіат)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе