Ремонт турбіни Форд

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Ford, Купити турбіни Форд

Ця відома і улюблена не лише в США марка авто займає четверте місце в світовому рейтингу за кількістю випущених автомобілів за весь період існування. Концерн третій за обсягом випуску на американському ринку автомобілів після GM і Toyota і завоював другу позицію в Європі, пропустивши вперед лише Volkswagen. Моделі автомобілів з турбінами: Ford C-MAX, Ford Focus C-Max, Ford Maverick, Ford Tourneo Connect, Ford Courier, Ford Fusion, Ford Mondeo, Ford Transit, Ford Escort, Ford Galaxy, Ford Ranger, Ford Transit Connect, Ford Fiesta, Ford Kuga, Ford S-MAX, Ford Transit Tourneo, Ford Focus.


Ремонт турбін Ford

При постійному використанні турбіни, якою б надійною вона не була, періодично трапляються поломки. Причини неполадок можуть бути  різними і від несподіваного виходу з ладу агрегату ніхто не застрахований. Ми надаємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні за доступною ціною.

Ремонт турбіни Ford починається зі з’ясування причин, які посприяли поломці. Це найважливіший етап роботи, оскільки таким чином можна сформулювати рекомендації по експлуатації автомобіля, щоб водій міг уникнути аналогічних ситуацій в майбутньому.

Ремонт турбин Ford, Ремонт турбін Форд

Основні причини поломок турбін Ford:

– Масляне голодування – навіть короткочасне переривання доступу масла і його недостача веде до сильного зношування турбіни.

– Неполадки в  двигуні.

– Забруднене масло (негативно впливає на зношування підшипників валу турбокомпресора).

– Сторонні предмети в газоповітряному тракті турбіни, які можуть пошкодити крильчатку турбокомпресора.

– Збій в роботі паливної системи.

– Забитий каталізатор, який не дає можливості працювати вихлопній системі.

Вартість ремонтних робіт ми визначаємо тільки після проведення повної діагностики турбокомпресора і аналізу причин несправності девайса.

Весь процес подальшого ремонту залежить від результатів діагностики, а також того, яке саме втручання буде необхідним для кожного конкретного випадку.

Стандартний ремонт турбіни складається з наступних етапів:

– Розбирання турбокомпресора;

– Заміна ремкомплекта;

– Балансування;

– Перевірка справності всіх систем;

– Збірка турбіни.

Ремонт середнього рівня актуальний для турбін з більш складними поломками. Його виконують, додатково замінюючи крильчатку. Серйозні поломки вимагають проведення капітального ремонту. Він передбачає заміну вала і геометрії (якщо це потрібно), а в деяких випадках – також заміну крильчатки.

Для ремонту ми вважаємо за необхідне використовувати оригінальні комплектуючі Melett. Працюючи з високоточним обладнанням, наші фахівці якісно і оперативно усувають поломки будь-якої складності.


Тюнінг турбін Ford

Будь-який водій не відмовився б від можливості додати потужності своєму автомобілеві. Поліпшення або тюнінг турбокомпресорів Ford дозволить домогтися такого результату, додатково зменшивши при цьому витрата палива і поліпшивши динаміку двигуна.

Час, який знадобиться для виконання тюнінгу турбіни, може становити 3-4 дні. Все залежить від складності передбачуваних робіт, а також наявності необхідних запчастин. Якщо потрібних комплектуючих не буде на складі, ми замовимо їх, а готовий турбокомпресор ви отримаєте протягом двох тижнів.

Автомобілям, які переважно використовують для їзди  міськими трасами, найбільш актуальний тюнінг турбін. Одним з основних етапів модернізації можна назвати оптимізацію роботи турбокомпресора в динамічних умовах міського руху.

Орієнтуючись на те, які вимоги виникнуть у замовника до поліпшеного автомобілю, можна виконати різні види турбонаддуву:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Ford, Тюнінг турбін Форд

Крім модернізації турбіни, ми можемо виконати роботи і по налаштуванню автомобільних систем. Розмірковуючи про те, який тюнінг потрібен турбокомпресору вашого авто, врахуйте, що для ефективної експлуатації автомобіля також може знадобитися модернізація двигуна.

Будьте пильні! Ми категорично не радимо проводити тюнінг турбін самостійно. Навіть невелика неточність може не тільки погіршити характеристики турбокомпресора, а й призвести до серйозної поломки. Роботу по модернізації турбін Ford краще надати професіоналам, які подбають про злагоджену роботу механізму.

Перед тим, як почати працювати, наші фахівці обговорять з клієнтом всі деталі і запропонують оптимальний варіант виконання замовлення.

Турбокомпресор вашого авто зламався або ви давно хочете модернізувати його, додавши потужності свого автомобіля? Звертайтеся до нас і отримаєте виконану в строк якісну роботу.

Щоб дізнатися більше про ремонт і тюнінг турбін, телефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті. Будемо раді відповісти на всі ваші запитання.


Купівля турбін для Форд

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Ford (Форд)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе