Ремонт турбіни Хонда

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Honda, Купити турбіни Хонда

Ця міжнародна компанія, будучи провідним японським виробником мотоциклів, також входить в десятку світових виробників легкових автомобілів. Основні виробничі потужності базуються в Америці, Японії, Індії та Бразилії. Бренд заснували в 1948 році винахідник і підприємець Соитиро Хонда і фінансист Такео Фудзісава. Моделі автомобілів, які оснащені турбінами: Honda Accord, Honda Civic, Honda CR-V, Honda FR-V.


Ремонт турбін Honda

Якими б надійними не були турбіни Honda, при їхньому постійному використанні, періодично можуть траплятися поломки. Призвести до них може ряд причин і від несподіваної поломки турбіни застрахувати себе не можна. Ми надаємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні за доступною ціною.

Ремонт турбін Honda починається зі з’ясування причин, які вивели механізм з ладу. Це один з найважливіших етапів в роботі, оскільки в процесі його виконання можна сформулювати рекомендації по експлуатації транспортного засобу, щоб уберегти авто від аналогічних ситуацій в майбутньому.

Ремонт турбин Honda, Ремонт турбін Хонда

Можливі причини поломок турбін Honda:

– Поломка самого двигуна, який зупиняє і турбіну.

– Масляне голодування – навіть короткочасне переривання доступу масла призводить до сильного зношування турбіни.

– Сторонні предмети в газоповітряному  тракті турбіни, які можуть пошкодити крильчатку турбокомпресора.

– Забруднене масло (негативно впливає на зношування підшипників вала турбокомпресора).

– Збій в роботі паливної системи.

– Забитий каталізатор, який не дає можливості працювати вихлопній системі.

Тільки після ретельної діагностики турбокомпресора і аналізу причин несправності девайса ми визначаємо вартість ремонтних робіт.

Подальший ремонт буде залежати від результатів діагностики, а також того, яке саме втручання буде необхідним конкретно для вашого випадку.

В процес стандартного ремонту турбокомпресора входить:

– Розбирання турбіни;

– Заміна ремкомплекта;

– Балансування;

– Тестування справності всіх систем турбіни;

– Складання турбокомпресора.

Ремонт середнього рівня, який виконують з додатковою заміною крильчатки, потрібен, якщо у турбіни є більш складні пошкодження. Серйозні неполадки можна усунути лише при капітальному ремонті. Він передбачає заміну вала і геометрії (якщо в цьому є необхідність), а в деяких випадках – заміну тієї ж крильчатки.

При виборі комплектуючих для турбокомпресорів на двигун Honda, ми віддаємо перевагу тільки оригінальним запчастинам Melett. Працюючи з високоточним обладнанням, наші фахівці якісно і оперативно виконують кожен з видів ремонту.


Тюнінг турбін Honda

Навіть водії автомобілів Honda були б не проти додати потужності своєму авто. Модернізація турбокомпресора дозволить не просто подбати про поповнення до потужності, а також зменшити витрату палива. Таким способом можна значно поліпшити і динаміку двигуна.

Всі роботи по виконанню тюнінгу, враховуючи їх складність, займуть 3-4 дні (при наявності всіх необхідних запчастин). Якщо потрібних комплектуючих не виявиться на складі, ми замовимо їх, а готовий турбокомпресор ви отримаєте протягом двох тижнів.

Найбільш актуальний тюнінг турбін для автомобілів, які переважно використовують для їзди міськими трасами. Одним з ключових етапів модернізації вважається оптимізація роботи турбокомпресора в динамічних умовах міського руху.

У замовника можуть виникнути різні вимоги до поліпшеного автомобіля. Залежно від них, можна виконати наступні види турбонаддува:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Honda, Тюнінг турбін Хонда

Окрім поліпшення можливостей турбіни, ми готові виконати роботи і по налаштуванню автомобільних систем. Вирішуючи, який тюнінг необхідний турбокомпресору вашого авто, врахуйте, що для ефективної експлуатації автомобіля вам також доведеться модернізувати двигун.

Будьте уважні! Ми категорично не рекомендуємо робити тюнінг турбін самостійно. Будь-яка неточність може не тільки погіршити характеристики турбокомпресора, а й привести до серйозної поломки. Модернізацією турбін Honda повинні займатися професіонали, які забезпечать безперебійну роботу агрегату в майбутньому.

Перед тим, як почати працювати з турбіною, наші фахівці обговорять з клієнтом всі подробиці і запропонують оптимальний варіант виконання замовлення.

Якщо турбіна потребує ремонту будь-якої складності або ж у вас з’явилося бажання вдосконалити механізм, додавши йому потужності, звертайтеся до нас і отримаєте виконану вчасно якісну роботу.

Хочете дізнатися більш детально про ремонт і тюнінг турбокомпресорів? Телефонуйте за номером, який вказаний на нашому сайті, і отримаєте всю необхідну інформацію.


Купівля турбін для Хонда

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Honda (Хонда)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе