Ремонт турбіни Хундай (Hyundai)

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Hyundai, Купити турбіни Хюндай

Ця корейська компанія починалася як автотранспортна майстерня. Її засновником в 1947 році став промисловець з Кореї Чон Чжу Ен. До 1990-х років бренд Hyundai мав уже понад 60 дочірніх компаній і, крім автомобілебудування, брав активну участь в інших сферах економіки: хімічній промисловості, електроніці та суднобудуванні. Завдяки високим стандартам і вимогам до продукції власного виробництва, марку знають не тільки на східному автомобільному ринку, а й в усьому світі. Моделі автомобілів бренду, у яких є турбіни: Hyundai Accent, Hyundai H-100, Hyundai ix35, Hyundai Sonata, Hyundai Elantra, Hyundai i30, Hyundai Matrix, Hyundai Trajet, Hyundai Getz, Hyundai i800, Hyundai Santa Fe, Hyundai Tucson.


Ремонт турбін Hyundai

Постійне використання турбіни, враховуючи навіть високу надійність пристрою, може призвести до поломок. Причини неполадок можуть бути найрізноманітнішими і від того, що турбіна несподівано вийде з ладу, ніхто не може бути застрахований.

Ми надаємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні за доступною ціною. Наші фахівці гарантують виконання ремонтних робіт в найкоротші терміни, а вартість ремонту буде озвучена тільки після проведення повної діагностики несправності.Ремонт турбокомпресорів Hyundai починається з виявлення причин поломки. Це ключовий етап, оскільки таким чином водій отримує рекомендації щодо експлуатації транспортного засобу, які в подальшому необхідно буде враховувати, щоб запобігти подібним поломкам.

Ремонт турбин Hyundai, Ремонт турбін Хюндай

Головні причини поломок турбіни Hyundai:

– Попадання сторонніх предметів в турбокомпресор (може постраждати ротор і лопаті турбіни).

– Поломка самого двигуна, яка не дає можливості працювати турбіні.

– Масляне голодування (переривання доступу масла і його недостатня кількість призводить до сильного зношування турбокомпресора).

– Забруднене масло (підшипники турбіни зношуються в рази швидше працюючи на брудному маслі);

– Неполадки в роботі паливної системи.

Подальший ремонт буде залежати від результатів діагностики, а також того, яке саме втручання буде необхідно в кожному конкретному випадку.

Процес стандартного ремонту передбачає:

– Розбирання турбокомпресора;

– Заміну ремкомплекта;

– Балансування;

– Перевірку справності все систем;

– Складання.

Турбінам з більш складними поломками потрібен середній ремонт, коли додатково замінюють крильчатку.

При серйозних неполадках виконують капітальний ремонт, який включає заміну вала і геометрії (якщо є потреба), а також – заміну тієї ж крильчатки.

Ми використовуємо оригінальні комплектуючі Melett для ремонту турбокомпресорів Hyundai. Завдяки спеціалізованому обладнанню, знанням і досвіду, нашим фахівцям під силу грамотно виконати ремонт будь-якої складності.


Тюнінг турбін Hyundai

Улюблений автомобіль, який володіє більшою потужністю – заповітна мрія кожного водія. Модернізація турбокомпресора Hyundai дозволить не просто здійснити це бажання, а ще скоротити витрату палива і поліпшити динаміку двигуна.

Час виконання тюнінгу турбіни багато в чому залежить від складності передбачуваних робіт. Воно може становити 3-4 дня (якщо всі необхідні деталі будуть на складі). При відсутності потрібних комплектуючих, ми замовимо їх, а готову турбіну ви отримаєте протягом двох тижнів.

Якщо водій переважно використовує автомобіль для переміщення по міських трасах, то тюнінг турбін буде для нього особливо актуальний. Оптимізація роботи турбокомпресора в динамічних умовах міського руху – один з ключових етапів модернізації.

З огляду на вимоги, які виникнуть у замовника до поліпшеного автомобілю, можна виконати три види турбонаддува:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Hyundai, Тюнінг турбін Хюндай

Приймаючи рішення, який тюнінг краще підійде вашій турбіні, пам’ятайте, що для ефективної експлуатації автомобіля також необхідної може виявитися модернізація двигуна.

Зверніть увагу! При самостійному тюнінгу турбіни, ви можете не тільки погіршити характеристики турбокомпресора, а й привести до серйозної поломки девайса. Модернізацію турбін Hyundai повинні виконувати професіонали, які подбають про безперебійну і злагоджену роботу механізму в майбутньому.

Перед тим, як почати роботу, наші фахівці обговорять з клієнтом всі подробиці і запропонують оптимальний варіант виконання замовлення. Крім модернізації турбіни, ми виконуємо роботи і по налаштуванню автомобільних систем.

Ви потребуєте  якісного ремонту або тюнінгу турбокомпресора? Звертайтеся до нас і отримаєте полагоджену або поліпшену турбіну в найкоротші терміни.

Щоб дізнатися більше, телефонуйте за номером, який вказаний у нас на сайті. Будемо раді надати консультацію і відповісти на всі питання.


Купівля турбін для Хюндай

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Hyundai (Хюндай)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе