Ремонт турбіни Ісузу

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Isuzu, Купити турбіни Ісузу

Названа, як одна з японських річок, ця автомобільна компанія в Японії вважається найпершою. Створений в 1916 році бренд Isuzu Motors зараз займає перші в світі позиції за виготовленням вантажного транспорту, позашляхових автомобілів та автобусів. Крім цього, концерн знають за виготовлення якісних дизельних двигунів. Основні виробничі потужності розташовані в Японії, але автомобілі Isuzu збирають також у В’єтнамі, США, Таїланді, Узбекистані, Росії і на Філіппінах. Марки автомобілів бренду з турбінами: Isuzu Rodeo Pickup, Isuzu Trooper.


Ремонт турбін Isuzu

Експлуатація протягом довгого часу будь-якої турбіни, якою б надійною вона не була, може призводити до поломок. Причини неполадок бувають різними і від того, що механізм несподівано вийде з ладу, ніхто не може себе застрахувати.

Ми надаємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні за доступною ціною. Наші фахівці виконають ремонтні роботи в максимально короткі терміни, а їх вартість буде озвучена тільки після проведення ретельної діагностики несправності.

Ремонт турбин Isuzu, Ремонт турбін Ісузу

Ремонт турбокомпресорів Isuzu починається з виявлення причин поломки. Це важливий етап, оскільки в процесі його проведення ми складаємо рекомендації водієві, які в подальшому необхідно буде враховувати для запобігання повторної поломки.

Основні причини поломок турбіни Isuzu:

– Неполадки в роботі паливної системи.

– Попадання сторонніх предметів в турбокомпресор (може постраждати ротор і лопаті турбіни).

– Забитий каталізатор, який не дає можливості працювати вихлопній системі.

– Масляне голодування (переривання доступу масла і його недостача веде до сильного зношування турбокомпресора).

– Забруднене масло (підшипники турбіни зношуються в рази швидше, працюючи на брудному маслі);

– Несправність самого двигуна, який виводить з ладу турбокомпресор.

Як буде відбуватися подальший ремонт ми визначимо за результатами діагностики, а також того, яке втручання буде потрібно для конкретно вашого випадку.

Процес стандартного ремонту турбіни передбачає:

– Розбирання турбокомпресора;

– Заміну ремкомплекта;

– Балансування;

– Перевірку справності все систем турбіни;

– Складання.

Для турбін з більш складними поломками ми виробляємо ремонт середнього рівня, який додатково включає заміну крильчатки.

Серйозні несправності вимагають виконання капітального ремонту. Він передбачає заміну вала і геометрії (якщо є така потреба), а також – заміну тієї ж крильчатки.

Для ремонту турбокомпресорів Isuzu ми використовуємо оригінальні комплектуючі Melett. Високотехнологічне обладнання, знання і досвід дозволяють нашим фахівцям грамотно виконати кожен з видів ремонту.


Тюнінг турбін Isuzu

Улюблений автомобіль, який володіє більшою потужністю – заповітна мрія багатьох водіїв. Модернізація турбокомпресора Isuzu дозволить не просто реалізувати це бажання, а також скоротити витрату палива і поліпшити динаміку двигуна.

Кількість часу, який потрібен для виконання тюнінгу залежить від складності передбачуваних робіт. Ми повністю закінчимо роботу за 3-4 дні (при наявності всіх необхідних деталей). Якщо потрібних запчастин не буде на складі, ми замовимо їх, а готову турбіну ви отримаєте за два тижні.

Водіям, які переважно використовують автомобіль для їзди по міських трасах, найбільш цікавий тюнінг турбін. Одним з ключових етапів модернізації турбокомпресора можна назвати оптимізацію його роботи як раз в динамічних умовах міського руху.

Спираючись на вимоги, які будуть у замовника до поліпшеного автомобілю, можна виконати наступні види турбонаддува:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Isuzu, Тюнінг турбін Ісузу

Приймаючи рішення, про те який тюнінг потрібен турбіні вашого авто, врахуйте, що для ефективної експлуатації автомобіля може знадобитися і модернізація двигуна.

Будьте уважні! Тюнінг турбін, виконаний самостійно, може не тільки погіршити характеристики турбокомпресора, а й привести до серйозної поломки пристрою. Модернізацією турбін Isuzu повинні займатися професіонали, які подбають про безперебійну і злагоджену роботу механізму в майбутньому.

Перш ніж приступити до роботи, наші фахівці обговорять з клієнтом всі подробиці і запропонують оптимальний варіант виконання замовлення. Крім модернізації турбіни, ми виконуємо роботи і по налаштуванню автомобільних систем.

Якщо вам терміново потрібен якісний ремонт або тюнінг турбокомпресора, звертайтеся до нас і отримаєте полагоджену або поліпшену турбіну за найкоротший термін.

Залишилися питання? Телефонуйте за номером, який вказаний на нашому сайті і ми розповімо про тюнінг і ремонт турбін все.


Купівля турбін для Ісузу

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Isuzu (Ісузу)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе