Ремонт турбін Івеко

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Iveco, Купити турбіни Івеко

Цей італійський автомобілебудівний концерн створювався для виробництва автомобілів промислового призначення. Саме в такій галузі бренд займає одну з провідних позицій на ринку і за час існування зарекомендував себе як надійний і відповідальний виробник. Моделі, які оснащені турбінами: IVECO, IVECO 190E32, IVECO 190E52, IVECO 75E15 Euro, IVECO Agricultural, IVECO Aifo, IVECO APH, IVECO BHL, IVECO Bus, IVECO Bus 490, IVECO Bus Astra / SPR, IVECO Bus / Truck, IVECO CITY BUS 315.17, IVECO Earthmover, IVECO Euro Cargo, IVECO Euro Cargo 150E28, IVECO Euro Cargo 60/70/75, IVECO Euro Cargo 75E, IVECO Euro Cargo E23, IVECO Eurotech, IVECO Excavator, IVECO FH200W / T, IVECO Fiat Hitachi Digger, IVECO Industrial engine, IVECO LTC Truck, IVECO Marine, IVECO Pivot Engine, IVECO Road Sweeper, IVECO Ship, IVECO SPR Truck, IVECO Tractor, IVECO Truck, IVECO Truck F3B, IVECO Turbostar.


Ремонт турбін Iveco

При постійній експлуатації навіть найякісніші турбіни періодично ламаються. Причини несправності можуть бути різними і від несподіваної поломки застрахувати себе неможливо. Ми надаємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні за доступною ціною.

Ремонт турбокомпресорів Iveco починається з визначення причин, які вивели агрегат з ладу. Це ключовий момент в роботі, оскільки таким чином можна сформувати рекомендації по експлуатації транспортного засобу, щоб водій міг вберегти авто від повторних несправностей.

Можливі причини поломок турбін Iveco:

Ремонт турбин Iveco, Ремонт турбін Івеко

– Несправність двигуна, який зупиняє і турбіну.

– Масляне голодування – навіть короткочасне переривання доступу масла і його недостача веде до сильного зношування турбіни.

– Забруднене масло (негативно впливає на зношування підшипників вала турбокомпресора).

– Порушення в роботі паливної системи.

– Сторонні предмети в газоповітряному тракті турбіни, які можуть пошкодити крильчатку турбокомпресора.

– Забитий каталізатор (не дає можливості працювати вихлопній системі).

Тільки після ретельної діагностики турбокомпресора і причин поломки пристрою ми визначаємо вартість ремонтних робіт.

Подальший ремонт буде залежати від результатів діагностики, а також того, яке саме втручання буде потрібно для кожного конкретного випадку.

Процес стандартного ремонту турбіни передбачає:

– Розбирання турбокомпресора;

– Заміну ремкомплекта;

– Балансування;

– Перевірку справності всіх систем;

– Складання девайса.

Більш складні поломки усувають при ремонті середнього рівня, який проводиться з додатковою заміною крильчатки. Серйозні неполадки вимагають капітального ремонту. Він передбачає заміну вала і геометрії (якщо в цьому є потреба), а в деяких випадках – заміну тієї ж крильчатки.

В ремонті ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі Melett для турбокомпресорів на двигун Iveco. Працюючи з високотехнологічним обладнанням наші фахівці якісно і оперативно виконують кожен з видів ремонту.


Тюнінг турбін Iveco

Додати потужності своєму автомобілеві буде не проти будь-який водій. Модернізація турбокомпресорів Iveco дозволить не просто подбати про поповнення до потужності, а ще і зменшити витрату палива. Таким способом також можна поліпшити динаміку двигуна.

Час, за який тюнінг буде повністю виконаний залежить від складності передбачуваної роботи. Він може становити 3-4 дні (за умови наявності всіх запчастин). Якщо потрібних комплектуючих буде бракувати, ми замовимо їх, а готовий турбокомпресор ви отримаєте протягом двох тижнів.

З огляду на, які запити будуть у замовника до пол.іпшеного автомобілю, можна виконати різні види турбонаддува:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Iveco, Тюнінг турбін Івеко

Крім тюнінгу, ми готові виконати роботи і по налаштуванню автомобільних систем. Вирішуючи, як краще модернізувати турбокомпресор вашого авто, врахуйте, що для ефективної експлуатації автомобіля може знадобитися і тюнінг двигуна.

Будьте уважні! Ми категорично не рекомендуємо робити тюнінг турбін самостійно. Навіть невелике упущення може погіршити характеристики турбокомпресора або привести до поломки. Модернізацію турбін Iveco варто довірити професіоналам, які подбають про безперебійну роботу механізму в майбутньому.

Перед тим, як почати працювати з турбіною, наші фахівці домовилися щодо з клієнтом всі ключові етапи, врахують його побажання і запропонують оптимальний варіант виконання замовлення.

Якщо турбіна вашого авто вийшла з ладу або ви давно хочете додати потужності свого автомобіля, звертайтеся до нас і отримаєте виконану в строк якісну роботу.

У вас з’явилися додаткові питання? Ми на зв’язку. Телефонуйте за номером, який вказаний на нашому сайті.


Купівля турбін для Івеко

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Iveco (Івеко)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе