Ремонт турбіни Джип

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Jeep, Купити турбіни Джип

Історія однієї з найвідоміших у всьому світі марок автомобілів бере свій початок в 1941 році. Творцем першого автомобіля Jeep вважають інженера Карла Пробст, який сконструювавши на фірмі American Bantam в 1940 році повнопривідне авто Bantam BRC, почав нову еру в галузі автомобілебудування. Зараз Jeep входить до складу американського концерну Chrysler і є еталоном для водіїв, які хочуть придбати надійний і потужний автомобіль. Моделі, у яких є турбіни: Jeep Cherokee, Jeep Grand Cherokee, Jeep Patriot, Jeep Wrangler, Jeep Compass.


Ремонт турбін Jeep

Якими б надійними не були турбіни від Jeep, при постійному використанні вони періодично ламаються. Причини поломок можуть бути дуже різними і від несподіваної поломки ніхто не застрахований. Ми надаємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні за доступною ціною.

Ремонт турбокомпресорів Jeep починається зі з’ясування причин, які сприяли виходу механізму з ладу. Цей момент в роботі вважається ключовим, оскільки в процесі його проведення ми формуємо рекомендації по експлуатації транспортного засобу, щоб водій міг вберегти автомобіль від подібних ситуацій в майбутньому.

Головні причини поломок турбін Jeep:

Ремонт турбин Jeep, Ремонт турбін Джип

– Сторонні предмети в газоповітряному тракті турбіни, які можуть пошкодити крильчатку турбокомпресора.

– Масляне голодування – навіть короткочасне переривання доступу масла і його недостача призводять до сильного зносу турбіни.

– Неполадки в паливній системі.

– Забруднене масло (негативно впливає на зношування підшипників валу турбокомпресора).

– Поломка самого двигуна, який виводить з ладу турбіну.

– Забитий каталізатор і перебої в роботі вихлопної системи.

Тільки провівши повну діагностику турбокомпресора і проаналізувавши причини поламки девайса, ми визначаємо вартість ремонтних робіт.

Подальший ремонт буде залежати від результатів діагностики, а також від того, яке саме втручання буде потрібно для кожного окремого випадку.

Стандартний ремонт турбіни включає:

– Розбирання турбокомпресора;

– Заміну ремкомплекта;

– Балансування;

– Тестування справності всіх систем турбіни;

– Складання.

Виявивши а турбіни більш складну поломку, ми виконуємо ремонт середнього рівня, який проводиться з додатковою заміною крильчатки.

З серйозними неполадками можна впоратися лише при капітальному ремонті. Він передбачає заміну вала і геометрії (якщо є така необхідність), в деяких випадках – з тієї ж заміною крильчатки.

Ми вважаємо за необхідне використовувати оригінальні комплектуючі Melett для турбокомпресорів на двигун Jeep. Висотехнологічне обладнання, знання і досвід дозволяють нашим фахівцям якісно та без невиправданих затримок  виконати кожен з видів ремонту.


Тюнінг турбін Jeep

Навіть у водіїв Jeep іноді виникає бажання додати потужності своєму автомобілеві. Модернізація турбокомпресорів автомобілів цієї марки дозволить не просто подбати про поповнення до потужності, а також зменшити витрату палива. Крім цього, тюнінг може значно поліпшити і динаміку двигуна.

Час, який буде потрібно для виконання тюнінгу турбіни, залежить від складності передбачуваних робіт. Він може становити 3-4 дні (якщо всі необхідні запчастини будуть в наявності). У разі, коли потрібних комплектуючих не буде на складі, ми замовимо їх, а готовий турбокомпресор ви отримаєте через два тижні.

Для автомобілів, які їздять по міських трасах, особливо актуальний тюнінг, оскільки одним з ключових етапів модернізації можна назвати оптимізацію роботи турбокомпресора якраз в динамічних умовах міського руху.

Беручи до уваги, які вимоги виникнуть у замовника до поліпшеного автомобіля, можна виконати різні види турбонаддува:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Jeep, Тюнінг турбін Джип

Крім модернізації турбіни, ми виконуємо роботи і по налаштуванню автомобільних систем. Розмірковуючи про тюнінг для турбокомпресора вашого авто, врахуйте, що для ефективної експлуатації вам також може знадобитися модернізація двигуна автомобіля.

Ми категорично не рекомендуємо займатися тюнінгом турбін самостійно. Навіть найменша допущена неточність може не тільки погіршити характеристики турбокомпресора, а й призвести до серйозних несправностей. Модернізацію турбін Jeep краще довірити професіоналам, які подбають про безперебійну роботу механізму в майбутньому.

Перш ніж почати працювати з турбіною, наші фахівці обговорять з клієнтом всі деталі і запропонують оптимальний варіант виконання замовлення.

У разі поломки турбіни вашого авто або необхідності провести модернізацію девайса, звертайтеся до нас і отримаєте виконану за короткий час якісну роботу.

Ми з задоволенням розповімо більше про ремонт і тюнінг турбокомпресорів. Якщо у вас з’явилися питання, телефонуйте за номером, який вказаний у нас на сайті.


Купівля турбін для Джип

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Jeep (Джип)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе