Ремонт турбіни Крайслер

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Chrysler, Купити турбіни Крайслер

Створену в 1924 році інженером Уолтером Персі Крайслером  американську компанію знають на ринку автомобілебудування не тільки як виробника легкових автомобілів, але і різноманітних комплектуючих. Концерн об’єднує різні напівнезалежні підрозділи і є виробником авто марок Chrysler, SRT, RAM, Dodge і Jeep. Раніше також випускав автомобілі Plymouth, DeSoto, Imperial і Eagle. Автомобілі бренду, які оснащені турбінами: Chrysler 300C, Chrysler Grand Voyager, Chrysler PT Cruiser, Chrysler Voyager


Ремонт турбін Chrysler

Незалежно від того, наскільки надійні турбіни Chrysler, при постійній експлуатації, періодично трапляються поломки. Призвести до неполадок можуть найрізноманітніші причини і від несподіваного порушення роботи турбіни ніхто не може себе застрахувати. Ми надаємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні за доступною ціною.

Ремонт турбокомпресорів Chrysler починається з визначення причин, які сприяли виходу механізму з ладу. Це ключовий момент в роботі, що передує ремонту. Він потрібен також для формування рекомендацій по експлуатації транспортного засобу, щоб водій міг вберегти авто від повторних поломок в майбутньому.

Ремонт турбин Chrysler, Ремонт турбін Крайслер

Головні причини несправності турбін Chrysler:

– Попадання сторонніх предметів в турбокомпресор (може постраждати ротор і лопаті турбіни).

– Масляна голодування – навіть короткочасне переривання доступу масла і його недостача веде до сильного зносу турбіни.

– Забруднене масло (негативно впливає на зношування підшипників валу турбокомпресора).

– Поломка самого двигуна, який виводить з ладу турбіну.

– Збій в роботі паливної системи.

– Забитий каталізатор, який не дає можливості працювати вихлопній системі.

Провівши повну діагностику турбокомпресора і ретельно проаналізувавши причини несправності, ми визначаємо вартість ремонтних робіт.

Подальший ремонт буде базуватися на результатах діагностики і залежати від того, яке саме втручання буде потрібно для кожного конкретного випадку.

Етапи стандартного ремонту турбіни:

– Розбирання турбокомпресора;

– Заміна ремкомплекта;

– Балансування;

– Перевірка справності всіх систем турбіни;

– Складання девайса.

Турбін з більш складними поломками потрібен середній ремонт, який додатково включає заміну крильчатки. Сейрозні неподалки можна ліквідувати при капітальному ремонті. Він передбачає заміну вала і геометрії (якщо є необхідність), а в деяких випадках – заміну тієї ж крильчатки.

Ми працюємо з оригінальними комплектуючими Melett для турбокомпресорів на двигун Chrysler. Завдяки високоточній обладнанню нашим фахівцям під силу кожен з перерахованих видів ремонту.


Тюнінг турбін Chrysler

Будь-який водій буває не задоволений потужністю власного автомобіля. Модернізація турбокомпресорів Chrysler дозволить вирішити цю проблему, а заодно і зменшити витрату палива. Таким чином, можна значно поліпшити динаміку двигуна.

Час виконання тюнінгу турбіни залежить від того, роботу якої складності доведеться виконати. Він може становити 3-4 дні (за умови, що всі необхідні деталі будуть в наявності). Якщо потрібних запчастин не виявиться на складі, ми замовимо їх, а готовий турбокомпресор ви отримаєте протягом двох тижнів.

Власникам автомобілів, які переважно переміщаються по міських трасах, тюнінг турбін буде особливо цікавий. Одним з ключових етапів модернізації турбокомпресора можна назвати оптимізацію його роботи як раз в динамічних умовах міського руху.

Залежно від того, які вимоги будуть у замовника до тюнингованной турбіни автомобіля, можна виконати наступні види турбонаддуву:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Chrysler, Тюнінг турбін Крайслер

Вирішуючи, який тюнінг краще підійде турбіні вашого авто, варто врахувати, що для ефективної експлуатації автомобіля також може знадобитися модернізація двигуна. Крім тюнінгу, ми готові виконати роботи і по налаштуванню автомобільних систем.

Зверніть увагу! Виконуючи тюнінг турбін самостійно, можна не тільки погіршити характеристики турбокомпресора, а й привести до серйозної поломки пристрою. Модернізацію турбін Chrysler краще довірити професіоналам, які подбають про злагоджену роботу всіх систем поліпшеного транспорту.

Перед початком роботи, наші фахівці обговорять з клієнтом всі деталі і запропонують оптимальний варіант виконання замовлення.

Якщо турбіна вашого авто вийшла з ладу або ж ви давно хочете додати потужності своєму автомобілеві, звертайтеся до нас і отримаєте виконану вчасно якісну роботу.

У вас з’явилися додаткові питання? Телефонуйте за номером, який вказаний на нашому сайті, і ми надамо всю цікаву для вас інформацію.


Купівля турбін для Крайслер

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Chrysler (Крайслер)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе