Ремонт турбіни ЛДВ

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины LDV, Купити турбіни ЛДВ

В галузі комерційних розвізних автомобілів ця компанія є однією з найвідоміших марок на британському автомобільному ринку. Знакові для бренду фургони Maxus в LDV розробили в кінці 90-х років. Назва компанії розшифровується як Leyland-DAF Vans. Зараз брендом LDV володіє найбільший китайський автомобілебудівний концерн SAIC Motor. Моделі автомобілів, у яких є турбіни: LDV 200, LDV 400, LDV Convoy, LDV Maxus.


Ремонт турбін LDV

Навіть найнадійніші турбіни при постійній експлуатації пристрою періодично ламаються. Цьому сприяють абсолютно різні причини, а від несподіваної поломки ніхто не може себе застрахувати. Ми надаємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні за доступною ціною.

Ремонт турбокомпресорів LDV починається з визначення причин, які вивели агрегат з ладу. Це ключовий момент в роботі, оскільки таким чином можна надати водієві рекомендації по експлуатації автомобіля, яких варто дотримуватися, щоб в подальшому запобігти аналогічним ситуації.

Ремонт турбин LDV, Ремонт турбін ЛДВ

Головні причини поломок турбін LDV:

– Сторонні предмети в газовоздушном тракті, які можуть пошкодити крильчатку турбокомпресора.

– Масляне голодування – навіть короткочасне переривання доступу масла і його нестача призводить до сильного зносу турбіни.

– Збій в роботі паливної системи.

– Несправність самого двигуна, який виводить з ладу турбіну.

– Забруднене масло (негативно впливає на знос підшипників вала турбокомпресора).

– Забитий каталізатор, який не дає працювати вихлопній системі.

Тільки після проведення грунтовної діагностики турбокомпресора і аналізу причин несправності ми визначимо вартість ремонтних робіт.

Весь подальший ремонт буде залежати від результатів діагностики, а також від того, які саме роботи буде необхідно зробити.

Процес стандартного ремонту турбіни передбачає:

– Розбирання пристрою;

– Заміну ремкомплекта;

– Балансування;

– Перевірку справності всіх систем;

– Складання турбокомпресора.

У разі наявності у турбіни більш складної поломки, ми виконуємо ремонт середнього рівня, який додатково включає заміну крильчатки.

Капітальний ремонт необхідний при серйозних несправностях. Він передбачає заміну вала і геометрії (якщо є така потреба), в деяких випадках – з тієї ж заміною крильчатки.
Ми вважаємо за необхідне використовувати оригінальні комплектуючі Melett для турбокомпресорів на двигун LDV. Працюючи з високоточним обладнанням, завдяки знанням і досвіду, наші фахівці якісно і оперативно виконують будь-який з видів ремонту.


Тюнінг турбін LDV

Додати більше потужності своєму автомобілеві буде не проти будь-який водій. Модернізація турбокомпресорів LDV дозволить не тільки домогтися бажаного результату, а також зменшити витрату палива і значно поліпшити динаміку двигуна.

Час, який займе тюнінг турбіни, залежить від складності передбачуваних робіт. Він може становити 3-4 дня (якщо всі потрібні запчастини будуть в наявності). У разі, коли необхідних комплектуючих не буде на складі, ми замовимо їх, а готовий турбокомпресор ви отримаєте протягом двох тижнів.

Для водіїв автомобілів, які часто їздять по міських трасах, особливо актуальний тюнінг турбіни. Одним з ключових етапів модернізації можна назвати оптимізацію роботи турбокомпресора якраз в динамічних умовах міського руху.

Звертаючи увагу на те, які вимоги виникнуть у замовника до поліпшеного автомобілю, ми виконуємо різні види турбонаддува:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин LDV, Тюнінг турбін ЛДВ

Вибираючи тюнінг для турбокомпресора вашого авто, врахуйте, що для ефективної експлуатації також може знадобитися модернізація двигуна автомобіля. Крім модернізації турбіни, ми займаємося і настройками автомобільних систем.

Пам’ятайте! Ми категорично не радимо робити тюнінг турбіни самостійно. Навіть сама незначна недогляд може погіршити характеристики турбокомпресора або привести до серйозних поломок. Модернізацію турбін LDV краще довірити професіоналам, які зможуть гарантувати безперебійну і злагоджену роботу механізму в майбутньому.

Починаючи працювати з турбіною, наші фахівці попередньо обговорять з клієнтом всі деталі і запропонують оптимальний варіант виконання замовлення.

У вашого авто сталась несподіванп поломка турбіни або вам необхідно провести модернізацію девайса? Звертайтеся до нас і отримаєте виконану в строк якісну роботу.

Ми будемо раді надати ще більше інформації про ремонт і тюнінг турбокомпресорів. Якщо у вас з’явилися питання, телефонуйте за номером, який вказаний на нашому сайті.


Купівля турбін для ЛДВ

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни LDV (ЛДВ)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе