Ремонт турбіни Ленд Ровер

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Land Rover, Купити турбіни Ланд Ровер

Цей британський автомобільний бренд класу «преміум» спеціалізується на випуску автомобілів підвищеної прохідності. Перший Land Rover побачив світ в післявоєнні роки, а його творцями виступили брати Моріс і Спенсер Вілкс, які представляли в той час вже відому на британському автомобільному ринку компанію Rover. Вибираючи представницьку, безпечну і надійну машину, водії із задоволенням віддають перевагу саме марці Land Rover. Моделі автомобілів бренду з турбінами: Landrover Defender, Landrover Discovery, Landrover Freelander, Landrover Range Rover.


Ремонт турбін Land Rover

Постійне використання турбіни навіть такого надійного автомобіля як Land Rover періодично призводить до поломок. Виходу з ладу можуть сприяти різні причини і від того, що турбіна зламається, ніхто не може себе застрахувати.

Ми надаємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні за доступною ціною. Нашим фахівцям під силу виконати ремонтні роботи в максимально короткі терміни, а їх вартість буде озвучена тільки після ретельної діагностики поломки.

Ремонт турбокомпресорів Land Rover починається з пошуку причин несправності. Це важливий етап, оскільки в процесі його виконання ми надаємо водієві рекомендації, які в подальшому необхідно буде враховувати, щоб запобігти повторному поломку агрегату.

Ремонт турбин Land Rover, Ремонт турбін Ланд Ровер

Можливі причини несправності турбіни Land Rover:

– Масляне голодування (переривання доступу масла і його нестача призводить до сильного зносу турбокомпресора).

– Забитий каталізатор і перебої в роботі вихлопної системи.

– Попадання сторонніх предметів в турбіну (може постраждати ротор і лопаті).

– Забруднене масло (підшипники турбіни зношуються в рази швидше, працюючи на брудному маслі);

– Збій в роботі паливної системи.

– Несправність двигуна, який виводить з ладу турбіну.

Процес подальшої роботи буде залежати від результатів діагностики, а також того, яке втручання буде необхідним в кожному конкретному випадку.

Стандартні ремонт турбокомпресора складається з:

– Розбирання турбокомпресора;

– Заміни ремкомплекта;

– Балансування;

– Тестування справності всіх систем;

– Збірки турбіни.

Турбіни із складнішими поломками  потребують ремонту середнього рівня, коли додатково замінюють крильчатку. Серйозні поломки можна усунути тільки при капітальному ремонті, який виконують, замінюючи вал і геометрію (якщо є така потреба), а також, замінюючи ту ж крильчатку.

Для ремонту турбокомпресорів Land Rover ми використовуємо оригінальні комплектуючі Melett. Завдяки високотехнологічному обладнанню, наявності знань і досвіду наші фахівці грамотно виконують кожен з видів ремонту.


Тюнінг турбін Land Rover

Про те, щоб зробити улюблений автомобіль ще потужнішим, мріє будь-який водій. Модернізація турбокомпресора Land Rover дозволить не просто реалізувати це бажання, а також скоротити витрату палива і поліпшити динаміку двигуна.

Час, потрібний для виконання тюнінгу, залежить від складності передбачуваних робіт. Він може становити 3-4 дня (при наявності всіх необхідних запчастин). Якщо потрібних комплектуючих буде бракувати, ми замовимо їх, а тюнінговану турбіну ви отримаєте за два тижні.

Для автомобілів, які переважно експлуатують в динамічних умовах міського руху, найбільш актуальний тюнінг турбін. Одним з ключових етапів модернізації можна назвати оптимізацію роботи турбокомпресора якраз при переміщенні по міських трасах.

Залежно від того, які вимоги виникнуть у замовника до поліпшеного автомобілю, можна виконати різні види турбонаддуву:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Land Rover, Тюнінг турбін Ланд Ровер

Вирішуючи, який тюнінг підійде вашій турбіні, врахуйте, що для ефективної експлуатації автомобіля може знадобитися також модернізація двигуна.

Будьте уважні! Займаючись тюнінгом турбіни самостійно, можна не тільки погіршити характеристики агрегату, але і привести до серйозної поломки. Модернізацію турбін Land Rover краще довірити професіоналам, які подбають про безперебійну і злагоджену роботу механізму в майбутньому.

Перш ніж почати тюнінг, ми обговоримо з замовником всі подробиці і запропонуємо оптимальний варіант виконання роботи. Крім модернізації турбіни, ми також проводимо роботи з налаштування автомобільних систем.

При необхідності якісного ремонту або тюнінгу турбокомпресора, звертайтеся до нас і отримаєте справну або поліпшену турбіну в максимально короткі терміни.

Як щодо дізнатися ще більше про ремонт і тюнінгу турбін? Телефонуйте за номером, який вказаний на нашому сайті. Будемо раді проконсультувати вас і відповісти на всі питання.


Купівля турбін для Ленд Ровер

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Land Rover (Ленд Ровер)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе