Ремонт турбіни Лотус

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Lotus, Купити турбіни Лотус

Lotus Cars – британський виробник  спортивних машин та  автомобілів для гонок. На автомобільному ринку компания представлена з 1952 року і вже давно встигла завоювати прихильність мільйонів водіїв по всьому світу. Драйв і потужність – ось за що їм подобається Lotus Cars. Щоб збільшити потужність, спеціалісти компанії встановлюють турбіни на свої авто, зокрема на Lotus Elan и Lotus Esprit.


Ремонт турбін Lotus

Lotus Cars зарекомендував себе як виробник спортивних автомобілів. Саме тому, турбіни цього бренду достатньо потужні та надійні. Але випадки поломок – зовсім не рідкість. Найчастіше турбокомпресори Lotus виходять з ладу  через неправильну експлуатацію і тривалий період роботи. Ми пропонуємо послуги якісного  ремонту турбін (турбокомпресорів) в Україні. Вартість ремонту залежить лише від типу поломки: у нас гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до кажного клієнта. Ціну ремонту ви зможете дізнатись зразу після проведення ретельної попередньої діагностики.

Перший етап ремонту турбін Lotus – пошук і виявлення причин, через які сталась поломка. Він є дуже  важливим, адже на його основі можна сформулювати  основні правила подальшої  експлуатації турбіни. Це допоможе запобігти появі аналогічних поломок в майбутньому.

Всі наступні етапи ремонту залежать від результів діагностики.

Ремонт турбин Lotus, Ремонт турбін Лотус

Стандартний ремонт складається з таких етапів :

  • Розбирання турбіни;
  • заміну ремкомплекта;
  • балансування;
  • перевірку роботи турбіни;
  • збірку турбіни.

Для важких випадків поломок такого ремонту недостатньо: може знадобитися заміна крильчатки, а в особливо серйозних випадках – заміна вала, крила і геометрії.

Основні причини поломок турбін Lotus:

– Неправильна работа топливної системи

– Неправильна робота вихлопної системи (забитий каталізатор)

– Слабкий тиск і недостатня кількість масла. При недостатньому змазуванні, перегріваются радіальні підшипники. Ця неполадка найчастіше провокується закоксованістю масляних трубок

– Забруднення масла. Якщо турбіна працює на брудному маслі, зношуються підшипники. На пошкодженому підшипнику помітні сколи і вибоїни

– Надмірне навантаження. Викликає механічні пошкодження компонентів турбіни, в тому числі – крильчатки і підшипників.

– Поломка двигуна. Якщо двигун зломався – турбіна також виходить з ладу

– Потрапляння сторонніх предметів. Може призвести до руйнування валу і лопастей турбіни. Якщо в турбіну потрапили м»які  предмети (наприклад, тканина) – можливі пошкодження лопастей та крильчатки.

Ми швидко та  професійно ліквідуємо кожен  із видів поломок. В нашому арсеналі – найновіше високоякісне обладнання, тому нам під силу ремонт практично будь-якої складності.


Тюнінг турбін Lotus

Ми пропонуємо послуги тюнінгу для тих, хто хоче модернізувати турбіну свого автомобіля. Працюємо швидко і якісно: час виконання робіт складає 3-4 дні (якщо в наявності  є всі необхідні запчастини).  Якщо  необхідних деталей нема – можемо замовити. В такому разі, час  очікування складе близько двох тижнів.

Тюнінг турбокомпресора поможе покращити динаміку двигуна и зменшити розхід палива. Це  буде корисно для тих водіїв, які часто їздять динамічними міськими дорогами.

Категорично не рекомендуємо самостійно братись за модернізацію турбокомпресора Lotus. Виконати такі роботи в домашніх умовах неможливо: це неодмінно призведе до поломки. В найгіршому випадку – турбіна може навіть  повністю вийти з ладу і доведеться купувати нову.

Для забезпечення нормальної роботи турбокомпресора Lotus, модернізацією повинен займатися спеціаліст, який може врахувати всі необхідні нюанси.

Зверніть увагу – щоб  автомобіль працював злагоджено, вам знадобиться не тільк тюнінг турбіни, а й тюнінг двигуна. В залежності від бажаних результатів, можна виконати такі види турбонаддуву:

– послідовний;

– паралельнтй;

– двоступеневий.

Тюнинг турбин Lotus, Тюнінг турбін Лотус

Виконуючи тюнінг, можемо також провести роботи з налаштування автомобільних систем.

Вид турбонаддуву та всі деталі тюнінгу обговорюються  індивідуально з замовником. Таким чином, ми підбираємо найбільш вигідний та оптимальний варіант для вас. Звертайтесь до нас  – гарантуємо якісний тюнінг за доступними цінами.

Хочете дізнатись  більше? Ми на звязку. Телефонуйте за  телефоном, вказаним на сайті й отримайте детальну  консультацію по всіх питаннях, які вас цікавлять.


Купівля турбін для Лотус

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Lotus (Лотус)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе