Ремонт турбіни Лянча

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Lancia, Купити турбіни Лянча

Цей італійський бренд з’явився ще в 1906 році. Його засновником є автогонщик і інженер Вінченцо Ланча. Крім легкових автомобілів, концерн спеціалізувався на випуску комерційних вантажівок, автобусів, техніки для військових, а також спецмашин. Завдяки особливій увазі до деталей і загальному стилю автомобілів бренду, марка закріпилася на італійському автомобільному ринку, як один з кращих національних виробників. Моделі автомобілів, які оснащені турбінами: Lancia Kappa, Lancia Musa, Lancia Thesis, Lancia Zeta, Lancia Lybra, Lancia Phedra.


Ремонт турбін Lancia

При постійному використанні навіть найнадійніші турбокомпресорів періодично ламаються. Причини поломки можуть бути різними і від того, що турбіна несподівано вийде з ладу, ніхто не може себе застрахувати. Ми надаємо якісний ремонт турбін в Україні за доступною ціною.

Ремонт турбокомпресорів Lancia починається з виявлення причин, які сприяли виникненню поломки. Це найважливіший момент в роботі, оскільки в процесі його проведення можна сформулювати рекомендації по експлуатації транспортного засобу, щоб водій міг вберегти автомобіль від подібних ситуацій в майбутньому.

Можливі причини виходу з ладу турбін Lancia:

Ремонт турбин Lancia, Ремонт турбін Лянча

– Масляне голодування – навіть короткочасне переривання доступу масла і його недостача призводять до сильного зношування турбіни.

– Сторонні предмети в газоповітряному тракті турбокомпресора, які можуть пошкодити крильчатку.

– Неполадки в паливній системі.

– Забитий каталізатор і перебої в роботі вихлопної системи

– Неполадки двигуна, який зупиняє і турбіну.

– Забруднене масло (негативно впливає на зношування підшипників вала турбокомпресора).

Тільки після ретельної діагностики турбокомпресора і докладного аналізу причин несправності девайса, ми визначаємо вартість ремонтних робіт.

Вся подальша робота буде залежати від результатів діагностики, а також від того, яке саме втручання буде потрібно конкретно для вашого випадку.

Процес стандартного ремонту турбіни складається з:

– Розбирання турбокомпресора;

– Заміни ремкомплекта;

– Балансування;

– Перевірки справності всіх систем;

– Збірки турбіни.

Турбокомпресори з більш складними поломками піддаються ремонту середнього рівня, який ми виконуємо з додатковою заміною крильчатки.

Серйозні поломки вимагають капітального ремонту. Він передбачає заміну вала і геометрії (якщо є така необхідність), в деяких випадках – з тієї ж заміною крильчатки.

Ми використовуємо оригінальні комплектуючі Melett для турбокомпресорів на двигун Lancia. Завдяки високотехнологічному обладнанню, наявності знань і досвіду, наші фахівці якісно і оперативно виконують кожен із видів ремонту.


Тюнінг турбін Lancia

Кожен водій, яким би добрим не був його автомобіль, мріє додати ще більше потужності улюбленому авто. Модернізація турбокомпресорів Lancia дозволить не просто реалізувати це бажання, а також зменшити витрату палива і поліпшити динаміку двигуна.

Час, який знадобився для виконання тюнінгу турбіни, залежить від складності робіт, які потрібно провести. Він може становити 3-4 дні (якщо всі комплектуючі будуть в наявності). При відсутності необхідних деталей на складі, ми замовимо їх, а готовий турбокомпресор ви отримаєте через два тижні.

Для автомобілів, які переважно використовують для переміщення по міських трасах, особливо актуальний тюнінг турбіни. Одним з ключових етапів модернізації можна назвати оптимізацію роботи турбокомпресора в динамічних умовах міського руху.

З огляду на, які вимоги виникнуть у замовника до поліпшеного автомобілю, ми виконуємо різні види турбонаддува:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Lancia, Тюнінг турбін Лянча

Модернізація автомобільних систем – теж наша спеціалізація. Приймаючи рішення про те, який тюнінг необхідний турбокомпресору вашого авто, пам’ятайте, що для ефективної експлуатації також може знадобитися модернізація двигуна автомобіля.

Зверніть увагу! Ми категорично не радимо робити тюнінг турбін самостійно. Навіть найменший недогляд може погіршити характеристики турбокомпресора або привести до серйозних несправностей. Модернізацією турбін Lancia повинні займатися професіонали, які подбають про безперебійну роботу механізму в майбутньому.

Перш ніж приступити до виконання тюнінгу турбіни, наші фахівці обговорять з клієнтом всі подробиці і запропонують оптимальний варіант виконання замовлення.

Якщо турбіна вашого авто вийшла з ладу або турбокомпресор потребує модернізації, звертайтеся до нас і отримаєте виконану в строк якісну роботу.

Ми з задоволенням розповімо більше про ремонт і тюнінг турбокомпресорів. Якщо у вас з’явилися питання, телефонуйте за номером, який вказаний у нас на сайті.


Купівля турбін для Лянча

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Lancia (Лянча)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе