Ремонт турбіни Міні Купер

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Mini, Купити турбіни Міні

Mini – британська марка малолітражних автомобілів. Своєю компактністю і легкість в керуванні вона просто покорила водіїв, які полюбляють залишатись мобільними навіть в умовах завантажених міських доріг. Маленька – не означає повільна. Виробиники Міні піклуються про те, щоб їхні  компактні творіння не поступались потужністю іншим автомобілям: деякі моделі авто обладнані турбінами. Серед них – MINI Cooper и MINI One.


Ремонт турбін Mini

Не дивлячись на високу якість турбін від бренду Mini, не рідко трапляються поломки. В більшості  випадків, це  відбувається через неправильну експлуатацію. Ми пропонуємо найбільш якісний ремонт турбокомпресорів Міні в Україне. У нас ви отримуєте професійне обслуговування за демократичними цінами. Вартість ремонту ви зможете дізнатись зразу ж після ретельної діагностики – ціна залежить лише від типу поломки.

Ремонт турбін Міні складається з кількох етапів. Перший і дуже важливий – пошук и виявлення причин, через які турбокомпресор вийшов з ладу.

Наступні етапи будуть залежати від результатів діагностики, за допомогою якої можна визначити потрібний тип ремонту. Ми можемо виконати не тільки стандартний, а й капітальний ремонт турбокомпресорів Міні.

Ремонт турбин Mini, Ремонт турбін Міні

Найчастіші причини поломок турбін Міні:

– Неправильна работа топливної системи

– Неправильна робота вихлопної системи (забитий каталізатор)

– Слабкий тиск і недостатня кількість масла. При недостатньому змазуванні, перегріваются радіальні підшипники. Ця неполадка найчастіше провокується закоксованістю масляних трубок

– Забруднення масла. Якщо турбіна працює на брудному маслі, зношуються підшипники. На пошкодженому підшипнику помітні сколи і вибоїни

– Надмірне навантаження. Викликає механічні пошкодження компонентів турбіни, в тому числі – крильчатки і підшипників.

– Поломка двигуна. Якщо двигун зломався – турбіна також виходить з ладу

– Потрапляння сторонніх предметів. Може призвести до руйнування валу і лопастей турбіни. Якщо в турбіну потрапили м»які  предмети (наприклад, тканина) – можливі пошкодження лопастей та крильчатки.

Нашим спеціалістам під силу ліквудувати кожен із перерахованих видів неполадок. Всі роботи виконуємо на високоякісному професійному обладнанні.


Тюнінг турбін Міні

Багато автолюбителів мріють зробити свій автомобіль ще більш потужним–звичайного турбокомпресора для них недостатньо. Ми пропонуємо послуги тюнінгу турбін Міni. Модернізація допоможе не лише збільшити потужність, а й оптимізувати роботу турбіни в динамічних умовах міської їзди. Така процедура суттєво скоротить витрати палива – це ідеальний варіант для економних водіїв.

Щоб всі системи автомобіля працювали злагоджено, може знадобитися тюнінг автомобільного двигуна. В залежності від бажаних результатів, можемо виконати такі види турбонаддуву:

– послідовний;

– паралельний;

– двоступеневий.

Тюнинг турбин Mini, Тюнінг турбін Міні

Всі деталі виконання робіт обговорюються особисто із замовником. Такий підхід дає можливість врахувати всі побажання і очікування клієнта для найбільш ефективного співробітництва.

Наші спеціалісти зможуть виконати роботи за короткий час. Термін виконання робіт, якщо є всі необхідні деталі – не більше трьох-чотирьох днів. Якщо потрібних запчастин у нас немає – робимо замовлення. В такому разі, час очікування складе не більше двох тижнів.

При виконання тюнінгу, можемо провести суміжні роботи з настройки автомобільних систем.

Якщо хочете отримати якісний професійний ремонт чи тюнінг турбокомпрессора – звертайтесь до нас. Якість та ціна вас приємно здивують. Щоб обговорити деталі, телефонуйте за номером, що вказаний  на сайті.


Купівля турбін для Міні

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Mini (Міні)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе