Ремонт турбіни Мітсубісі

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Mitsubishi, Купити турбіни Мітсубісі

Автомобілі компанії Mitsubishi – яскравий приклад того, що японці добре розуміються на техніці. Швидкі, комфортні та надійні – машини цього бренду нікого не залишать байдужим. До того ж, вони дуже потужні: багато моделей Mitsubishi обладнані турбінами (турбокомпресорами). Наприклад, Mitsubishi Canter, Mitsubishi Delica, Mitsubishi L300, Mitsubishi Shogun, Mitsubishi Carisma, Mitsubishi Grandis, Mitsubishi Lancer, Mitsubishi Shogun Min, Mitsubishi Challanger, Mitsubishi L200, Mitsubishi Outlander, Mitsubishi Shogun Sport, Mitsubishi Colt.


Ремонт турбін Mitsubishi

Якість турбін в компанії Mitsubishi не підводить –зазвичай, вони радують водіїв довгою и злагодженою роботою. Але неправильна експлуатація дається взнаки – поломки, на жаль, все ж трапляються.  Ми пропонуємо швидкий і якісний ремонт турбокомпресорів Mitsubishi в Україні. Звернувшись до нас, ви отримаєте професійні послуги за демократичними цінами. Не потрібно переплачувати: вартість ремонту залежить лише від виду поломки.

Основні причини виходу з ладу турбокомпресорів Mitsubishi:

Ремонт турбин Mitsubishi, Ремонт турбін Мітсубісі

1) Попадання посторонніх предметів. Гайки, шматки пластмаси та інші предмети, забуті в корпусі повітряного фільтра під час  технічного обслуговування провокують значні пошкодження  крильчатки. Навіть звичайні тканина і папір можуть нашкодити.

2) Недостатня кількість масла. При недостатньому змазуванні, першими виходять з ладу підшипники. В найгіршому випадку можливий обрив вала турбіни.

3) Забруднене масло. Негативно впливає на внутрішні механізми турбіни, провокуючи нерівномірне зношування.

4) Поломка двигуна. Мотор – складна система. Поломка в будь-якому  з його вузлів виводить турбіну з ладу.

5) Неполадки у вихлопній  системі (забитий каталізатор). Відпрацьовані гази тиснуть підшипник, як наслідок – інерційна шайба доторкається до стінки підшипника і «пропилює» його. Це призводить до появи продольного люфта.

Для того, щоб визначити, що саме спровокувало поломку і який вид ремонту є  необхідним, проводимо ретельну попередню діагностику. Вже на цьому етапі ви можете дізнатись вартість ремонту вашого турбокомпресора. Всі наступні етапи ремонту також залежать від результатів діагностики.

Стандартний ремонт складається з таких етапів :

  • Розбирання турбіни;
  • заміна ремкомплекта;
  • балансування;
  • перевірка роботи турбіни;
  • збірка турбіни.

Для важких випадків поломок такого ремонту недостатньо: може знадобитися заміна крильчатки, а в особливо серйозних випадках – заміна вала, крила і геометрії. Наші професіонали швидко та  якісно ліквідують кожен  із видів поломок. В нашому арсеналі – найновіше високоякісне обладнання, тому нам під силу ремонт практично будь-якої складності.


Тюнінг турбін Mitsubishi

Мрієте зробити свій транспорт  ще більш потужним? Ви потрапили за адресою. Ми пропонуємо послуги тюнінгу турбокомпресорів Mitsubishi. Модернізація допоможе не тільки збільшити потужність, а й оптимізувати роботу турбіни в динамічних умовах міського руху. Така процедура суттєво зменшить витрати палива – це ідеальний варіант для економних водіїв.

Для злагодженої роботи всіх систем модернізованого автомобіля  може знадобитися тюнінг мотора. В залежності від  побажань клієнта, виконуємо такі види турбонаддуву:

– послідовний;

– паралельний;

– двоступеневий.

Тюнинг турбин Mitsubishi, Тюнінг турбін Мітсубісі

Виконуючи тюнінг, наші спеціалісти можуть також провести роботи з налаштування автомобільних систем.

Вид турбонаддуву та всі деталі тюнінгу обговорюються  індивідуально з замовником. Таким чином, ми підбираємо найбільш вигідний та оптимальний варіант для вас. Звертайтесь до нас  – гарантуємо якісний тюнінг за доступними цінами.

Хочете дізнатись  більше? Ми на звязку. Телефонуйте за  номеров, вказаним на сайті й отримайте детальну  консультацію по всіх питаннях, які вас цікавлять.


Купівля турбін для Мітсубіші

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Mitsubishi (Міцубіші)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе