Ремонт турбіни Опель

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Німецький бренд Опель широко відомий по всьому світу. Ця автомобільна компанія далеко не новачок на автомобільному ринку – перший автомобіль Опель був випущений ще в 1899 році. За більш ніж вікову історію існування бренду, якість випущених автомобілів залишається незмінно високою: тисячі покупців з різних країн вибирають Opel.

Безліч автомобілів цього бренду оснащені турбокомпресорами з метою підвищення потужності.


Ремонт турбін Opel

Компанія Опель пропонує водіям тільки найякіснішу продукцію – зазвичай, автотурбіни від цього бренду відрізняються тривалим періодом роботи і високою потужністю. Не дивлячись на це, при недотриманні правил експлуатації, поломки все ж трапляються.

Ми пропонуємо найякісніший ремонт турбокомпресорів Опель в Україні. Наші професіонали здатні усунути практично будь-яку поломку в найкоротші терміни. До того ж, за дуже демократичною ціною.

Перед початком ремонту наші фахівці проводять ретельну попередню діагностику. На цьому етапі ми визначаємо причини виходу турбіни з ладу. Вартість ремонту можна дізнатися відразу ж після діагностики.


Основні причини несправності турбокомпресорів Opel:

 • Попадання сторонніх предметів. Гайки, шматки пластмаси та інші предмети, забуті в корпусі повітряного фільтра під час технічного обслуговування призводять до значних пошкоджень крильчатки. Навіть тканина та папір можуть нашкодити.
 • Нестача мастила. При недостатній кількості масла, першими виходять з ладу підшипники. У найгіршому випадку можливий знос вала турбіни і його обрив.
 • Забруднене масло. Негативно впливає на внутрішні механізми турбіни, провокуючи нерівномірний знос.
 • Поломка двигуна. Двигун – складна система. Несправність в будь-якому з його вузлів виводить турбіну з ладу.
 • Несправність вихлопної системи (забитий каталізатор). Відпрацьовані гази тиснуть на завзятий підшипник, як наслідок – інерційна шайба стикаючись зі стінкою підшипника і «пропилює» його. Це призводить до появи поздовжнього люфту.

Нам під силу усунути будь-який з перерахованих вище видів поломок.


Стандартний ремонт турбокомпресора Опель складається з:

 • розбирання турбіни
 • заміни рекомкомплекта
 • балансування
 • перевірки справності турбіни
 • складання

У більш складних випадках, ми вдаємося до капітального ремонту турбомпресорів Опель. Всі етапи ремонту виконуємо на сучасному професійному обладнанні з використанням оригінальних комплектуючих Melett.


Тюнінг турбокомпресорів Opel

Якщо ви шукаєте спосіб підвищити потужність турбокомпресора Опель, то тюнінг – те, без чого не обійтися. Крім того, процедура тюнінгу допоможе:

 • скоротити витрату палива
 • оптимізувати роботу турбокомпресора в міських умовах
 • поліпшити динаміку автомобіля

Виконуємо роботи по тюнінгу максимально швидко. У разі наявності всіх необхідних комплектуючих – справляємося за три-чотири дні. Якщо потрібних деталей немає, завжди є можливість замовити. В такому випадку, чекати потрібно не більше двох тижнів.

Для злагодженої роботи вашого транспортного засобу може також знадобитися тюнінг двигуна. Чи можемо виконати наступні види турбонаддуву:

 • послідовний
 • паралельний
 • двоступеневий

Також, проводимо суміжні роботи з налаштування автомобільних систем.

Пам’ятайте: самостійний тюнінг турбін Опель – провальне рішення. Ви можете повністю вивести турбокомпресор з ладу.

Довірте тюнінг турбіни свого автомобіля професіоналам – так застрахуєтеся від непередбачених ситуацій. Ми враховуємо всі ваші побажання – перед початком проведення робіт, наші фахівці обов'язково спілкуються з замовником. Це дозволяє виконати ремонт або тюнінг найкращим чином – з урахуванням потреб і очікувань конкретного клієнта.

Зверніться до нас, якщо хочете отримати професійний ремонт турбокомпресорів Опель по дуже демократичній вартості. Телефонуйте прямо зараз, і наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Контактний номер вказано на сайті.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе