Ремонт турбіни Порше

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Porsche, Купити турбіни Порше

Бренд Porsche  – автомобільна  компанія з найбільшим прибутком (в перерахунка на прибуток від кожного проданого авто). В 2010 році машини цього бренду  були визнані найбільш надійними в світі. Тому недивно, що  мільйони автомобілістів з різних країн обирають Porsche. Це – справжня класика в автомобілебудуванні, яку може собі дозволити  не кожен. Спеціалісти компанії турбуються про репутацію бренду, і намагаються весь час  покращувати автомобілі, які випускають. Багато моделей Porsche обладнані турбокомпресорами. Наприклад: Porsche 911, Porsche 944, Porsche Cayenne и Porsche Panamera.


Ремонт турбін Porsche

Не зважаючи  на те,  що автомобілі Porsche мають виняткову якісь,від поломок не застрахований ніхто. Не отримуючи належного догляду, турбокомпресори от бренду Porsche виходять з ладу. Ми пропонуємо найякісніший ремонт турбін в Україні. У нас ви отримаєте професійне обслуговування за демократичними цінами.

Наші спеціалісти проводять ретельну попередню діагностику. Ця процедура допомагає виявити причины, через які сталась поломка  і визначити наступні етапи ремонту.

Найбільш часті причини поломок турбін Porsche:

– Неправильна работа топливної системи

Ремонт турбин Porsche, Ремонт турбін Порше

– Неправильна робота вихлопної системи (забитий каталізатор)

– Слабкий тиск і недостатня кількість масла. При недостатньому змазуванні, перегріваются радіальні підшипники. Ця неполадка найчастіше провокується закоксованістю масляних трубок

– Забруднення масла. Якщо турбіна працює на брудному маслі, зношуються підшипники. На пошкодженому підшипнику помітні сколи і вибоїни

– Надмірне навантаження. Викликає механічні пошкодження компонентів турбіни, в тому числі – крильчатки і підшипників.

– Поломка двигуна. Якщо двигун зломався – турбіна також виходить з ладу

– Потрапляння сторонніх предметів. Може призвести до руйнування валу і лопастей турбіни. Якщо в турбіну потрапили м»які  предмети (наприклад, тканина) – можливі пошкодження лопастей та крильчатки.

Стандартний ремонт складається з таких етапів :

  • Розбирання турбіни;
  • заміну ремкомплекта;
  • балансування;
  • перевірку роботи турбіни;
  • збірку турбіни.

В складніших випадках проводимо заміну крильчатки. Якщо поломка дуже серйозна –проводимо капітальний ремонт, який передбачає заміну геометрії, вала и крила турбіни. В нашому арсеналі – нове спеціалізоване обладнання, тому за якість виконаних робіт можете бути спокійні. Нашим професіоналам під силу поломки будь-якої складності.


Тюнінг турбін Порше

Окрім ремонту, ми пропонуємо послуги  модернізації турбокомпресорів с. Тюнінг турбін Порше –найкращий спосіб збільшити потужність і  зменшити  витрати палива.  Ми можемо оптимізувати вашу турбіну під умови міських трас.

Щоб всі системи автомобіля працювали злагоджено, може знадобитися тюнінг автомобільного двигуна. Ми допоможемо визначити вид турбонаддуву, який найкраще  підходить саме для вашої машини. Всі деталі робіт по модернізації турбіни і двигуна можна обговорити особисто. Таким чином, ми можемо врахувати всі очікування і побажання наших замовників.

Тюнинг турбин Porsche, Тюнінг турбін Порше

Роботи проводимо е швидко: якщо є всі необхідні деталі, чекати потрібно не більше чотирьох днів. Всі необхідні запчастини ми можемо замовити, і тоді ви отримаєте модернізовану турбіну вже через два тижні.

Звертайтесь  до нас,  і ви отримаєте якісний ремонт та професіональний тюнінг за демократичними цінами. Телфонуйте  просто зараз  за телефоном, вказаним на сайті і наші професіонали  з радістю дадуть відповідь на питання, які вас цікавлять.


Купівля турбін для Порше

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Porsche (Порше)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе