Продаж турбін

Купуйте турбіни за найвигіднішими цінами


Більшість автомобілістів любить швидку їзду, проте не кожен може собі дозволити покупку автомобіля з достатньо потужним двигуном. Підвищити потужність силового агрегату можна без зміни його фізичних характеристик. Для цього потрібно не так багато – просто купити турбіну. За допомогою турбокомпресора потужність двигуна можна збільшити на 10-40 л/с, без збільшення витрат пального.

Продаж турбін: нових та оригінальних

Залежно від марки автомобіля, ціна турбіни може істотно коливатися. Оскільки на сучасному ринку переважають бензинові двигуни, знайти якісний турбокомпресор на дизельний силовий агрегат буває досить непросто. Наша компанія представляє широкий асортимент турбін за доступними цінами. Ми пропонуємо продукцію від надійних виробників. Якість виробів підтверджується наявністю відповідних сертифікатів.

У нас ви можете купити турбіни для автомобіля, наші спеціалісти також здійснюють їхню установку та вдосконалення (за бажанням клієнта). Якщо ви не можете самостійно підібрати агрегат, який підійде для вашого автомобіля, зверніться за консультацією до наших фахівців. Вони допоможуть підібрати не тільки ефективне, але й найбільш економічно виправдане рішення.


Переваги турбокомпресорів

Турбокомпресор, встановлений на двигуні, дозволяє автомобілю при меншому обсязі камери згоряння розвивати велику потужність. При цьому витрати палива є мінімальними. Пояснюється дана перевага принципом роботи турбіни: повітря подається в камеру згоряння, де стискається і збільшується в об’ємі. В результаті цього, виникає можливість спалити меншу кількість палива, збільшуючи при цьому потужність двигуна. Єдиним недоліком двигунів із турбіною є той факт, що в разі поломки турбокомпресора витрата палива значно збільшиться і вам знадобиться терміновий ремонт або заміна даного агрегату.

Найбільшою популярністю в наші дні користуються турбіни високого тиску, які обладнуються додатковим клапаном. Його основною функцією є усунення надлишкового тиску в процесі руху на високих оборотах. Кожна сучасна турбіна також обладнується інтеркулером, призначеним для охолодження повітря і запобігання перегріву.


Продаж турбокомпресорів: асортимент товарів

У нас можна придбати турбіни від наступних сучасних брендів:
Garett, Borg Warner Turbo System, Holset, Mitsubishi, IHI.

Garrett

 

Турбіни Garett користуються великою популярністю за рахунок високої якості та надійності. А їхній виробник, компанія Honeywell, входить до числа провідних світових виробників. Вони заслужили довіру широкого кола клієнтів і можуть використовуватися як у легкових, так і у вантажних транспортних засобах.

За допомогою турбокомпресора Garett вдається підвищити потужність автомобіля до 35%, що є одним із найбільш високих показників, на які здатні сучасні турбіни при низькій витраті палива.

Головною особливістю конструкції турбіни Garett є можливість геометричної зміни лопастей, завдяки чому в процесі роботи істотно підвищуються аеродинамічні показники. Найкраще турбокомпресори даного бренду підходять для установки на гоночні та спортивні автомобілі, що свідчить про високу надійність даних агрегатів.

Borg Warner Turbo System

У свою чергу, компанія Borg Warner Turbo System також є одним зі світових лідерів у виробництві турбін і випускає продукцію із застосуванням інноваційних технологій. За рахунок того, що на даному підприємстві працюють фахівці з великим досвідом у виробничій сфері, компанія стала затребуваною і популярною в усьому світі.

Найбільш відомим брендом даної фірми є турбіни «ККК», технологічні особливості яких дозволяють істотно підвищити потужність автомобільного двигуна, не підвищуючи при цьому витрати палива. Ще однією перевагою турбокомпресорів даної марки є тривалий термін експлуатації.

Holset

Турбокомпресори Holset широко поширюються в сучасному автомобільному і позашляховому транспорті. Цікаво, що компанія також випускає турбіни, які використовуються в силових генераторах і суднобудуванні. Основними перевагами виробів компанії Cummins Turbo Technologies є не тільки можливість збільшення потужності автомобільного двигуна, а й поліпшення балансу тиску в ньому. Підприємство використовує новітні компресорні технології, які розраховані на велике навантаження.

Mitsubishi

Кожен виріб компанії Mitsubishi допомагає зробити експлуатацію транспортного засобу більш простою і комфортною. Турбокомпресори даної фірми стали однією з кращих розробок в галузі моторобудування. Вони мають хороші якісні характеристики і високий коефіцієнт корисної дії. Турбіни Mitsubishi підходять як для дизельних, так і для бензинових двигунів.

IHI

Турбіни IHI – це продукція відомого японського виробника, призначена для установки на легковий автомобільний транспорт для збільшення потужності двигуна. Турбокомпресори даної марки широко поширені в США, Китаї, Таїланді, Кореї та країнах Європи.


Де купити турбіну?

Наша компанія пропонує вам придбати турбокомпресори для легкового і вантажного автомобільного транспорту, мототехніки і спецтехніки за вигідними цінами. У нас представлений широкий вибір турбін різних видів і модифікацій, тому ви з легкістю підберете відповідний варіант для свого транспортного засобу. Використання оригінальних комплектуючих дозволяє нам гарантувати своїм клієнтам тривалий термін експлуатації автомобільних турбін.

Якщо у вас виникли питання, що стосуються вибору, установки, ремонту або тюнінгу турбокомпресорів, зв’яжіться з нашими фахівцями за телефоном, який ви знайдете на нашому сайті.

Купить турбины, Купити турбіни
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе