Регенерація турбокомпресора

Регенерація турбокомпресора

Після доставки на нашу фірму турбіну розбирають.

Кожен елемент проходить такі процеси:

  1. Мийка в ультразвуковій ванні
  2. Полірування, шліфування

Завдяки цьому турбіна отримує первинний зовнішній вигляд.

Оцінюємо стан елементів турбокомпресора, інформуємо клієнта про ймовірну причину несправності.

З чого починається процес регенерації турбіни?

Потім проводимо детальний огляд поверхні і перевірку всіх точок вимірювання, які визначені виробником. Мета цього процесу полягає у встановленні відповідності обертальних елементів певним критеріям і в можливості їх повторного використання. Якщо це неможливо, то їх замінюють на нові.

Наступним кроком є балансування вала разом з колесом компресії на першому балансувальному верстаті. Після проведення балансування збираємо корпус турбокомпресора. Встановлюємо нові підшипники, мастильні дефлектори, стопорні кільця, прокладки тощо.

Попереднє балансування

Після складання корпусу монтуємо його на другому балансувальному верстаті. Тут проводимо попереднє балансування оборотного вузла з надкритичною швидкістю (близько 40 000 об. / хв.). Цей етап, який часто обходять більшість ремонтних закладів, є необхідним, оскільки дозволяє провести контроль недобалансування і подальшої корекції в двох площинах (колеса турбіни і колеса компресора).

Під час цього балансування турбіна підключена до мастильної системи, а сам процес триває настільки довго, що можна на 100% перевірити її щільність. Це неможливо при завершальному балансуванні на верстаті, з огляду на дуже коротку тривалість процесу (близько 4 секунд). Наступним етапом є балансування турбокомпресора на певній високооборотній установці зі швидкістю до 250 000 об. / хв., де він знаходиться в стані, наближеному до умов роботи в автомобілі.

Завершальний монтаж та регулювання

Потім проводимо остаточний монтаж і регулюємо встановлений регулюючий клапан (наскільки це передбачає конструкція турбокомпресора).

До кожної турбіни додаємо:

  1. Протокол завершального балансування
  2. Гарантійний талон
  3. Докладну інструкцію по монтажу турбокомпресора для уникнення помилок під час монтажу, які можуть привести до пошкодження турбіни.

На придбану або відновлену турбіну ви отримуєте письмову гарантію терміном 12 місяців!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе