Ремонт сервоприводу турбіни

Відремонтуємо сервопривід турбіни просто зараз


На авто різних марок все частіше встановлюються турбіни з сервоприводом (електронним актуатором). Актуатор турбіни – це спеціальний пристрій, який захищає механізм від перевантажень, що виникають на високих оборотах. Але, як і будь-які пристрої, регулятори тиску турбіни схильні до поломок. Ремонт сервоприводу, це те, з чим неминуче зіткнеться власник  автомобіля.


Найчастіші поломки електронних актуаторів:

  • Електромагнітний клапан турбіни має дуже вразливу частину – шестерню. Вона поступово стирається через постійне тертя: збільшується люфт і геометрія починає ставати в неправильне положення. Це призводить до перенаддуву, або навпаки – до дуже низького тиску наддуву.

  • Електродвигун актуатора теж виходить з ладу досить часто: він схильний дмухнути, внаслідок чого перестає видавати зворотний сигнал в електронну плату електронного регулятора турбіни.

  • Часто з ладу виходить сама схема живлення електронного актуатора. Саме в ній знаходиться прошивка турбінного клапана, тому будь-які поломки надзвичайно небажані.

Якщо у вас є підозри, що електронний регулятор турбіни вийшов з ладу, обов’язково необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою.


Ми здійснюємо якісний ремонт сервоприводу турбіни

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені – ми відремонтуємо електронний актуатор турбіни навіть в найскладніших випадках. Наша компанія володіє всім обладнанням, яке необхідне для якісного ремонту будь-яких складових турбокомпресора. Ремонт сервоприводу турбіни вашого автомобіля буде проведено за найкоротший термін.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе