Ремонт турбін

Потрібен ремонт турбін?
Залиште заявку — ми вам передзвонимо.


Більшість виробників автомобілів під час випуску нової моделі робить вибір на користь установки турбіни на мотор транспортного засобу. Пояснюється це тим, що наявність даного агрегату дозволяє істотно підвищити технічні характеристики мотора. Використання автомобільної турбіни допомагає домогтися більш високого рівня тиску, за рахунок чого в двигун зможе надходити більша кількість повітря. Таким чином, мотор буде спалювати більше палива, покращуючи тим самим співвідношення обсягу агрегату до його потужності. Однак навіть такого пристрою від надійного перевіреного виробника не зможе гарантувати вам, що в процесі експлуатації агрегат не вийде з ладу і вам не знадобиться ремонт турбокомпресора. Куди звернутися у разі виникнення несправності?

Ремонт турбін може володіти різним рівнем складності, визначити який можна виключно після діагностики виникаючої поломки. Фахівці нашої компанії мають великий досвід у сфері роботи з турбокомпресорами, завдяки чому з легкістю визначають необхідний спосіб ремонту: базовий або капітальний.


Чому обирають нас?

Ремонт турбін у Польщі. Наша компанія здійснює ремонт турбін в Польщі протягом 2 днів та безкоштовну доставку турбіни по всієї Україні.

Гарантія 1 рік. Ми надаємо офіційну гарантію 1 рік на наші послуги без обмеження пробігу та обіцяємо відсутність сервісних випадків.

Цифрова діагностика турбіни. Ми не просто робимо ремонт турбіни — ми називаємо причину поломки. Не кожен сервіс по ремонту турбіни в Україні надає діагностику на стендах останнього покоління.

5 років на ринку. Ремонтом турбін ми займаємось вже 5 років! І за весь час нашої роботи не було жодного гарантійного випадку. Ремонтуємо турбіни майже всіх моделей.

Оригінальні запчастини Garrett і Melett. Ми не використовуємо китайські і б/у запчастини, тому ви можете бути впевнені, що ваша турбіна якісно і довго вам служитиме.

Аргументована вартість. Ми називаємо вартість ремонту турбіни тільки після повної діагностики. Низька вартість ремонту свідчить про використання неоригінальних запчастин.

Замовити зворотній дзвінокРемонт турбін і його види

Завдяки наявності сучасного високотехнологічного обладнання та фірмових комплектуючих ми виконуємо як базовий, так і капітальний ремонт турбокомпресорів. Ремонт, який не потребує заміни компресорного та турбінного коліс, називається базовим. Він включає в себе:

Незважаючи на те, що в більшості випадків базового ремонту буває цілком достатньо, іноді виникає необхідність в проведенні більш складних процедур. Капітальний ремонт турбокомпресора є складним процесом і включає в себе наступні етапи:

Базовий ремонт турбін

 • діагностування турбіни для виявлення поломки;

 • розбирання турбонадувної системи;

 • чистку та обробку всіх елементів піскоструминним способом;

 • пошук несправних комплектуючих, ремонт турбокомпресора або його заміна;

 • складання сердечника;

 • балансування і комп’ютерну обкатку сердечника;

 • остаточне складання турбіни.

Капітальний ремонт турбін

 • повне розбирання турбіни;

 • з’ясування причин виникнення несправностей;

 • мийка та піскоструминна обробка елементів конструкції;

 • заміна всіх деталей турбокомпресора, крім корпусу равликів і перепускного клапана;

 • добалансування ротора, яке здійснюється в три рівня;

 • складання та комп’ютерна обкатка сердечника;

 • балансування сердечника на спеціальному стенді;

 • складання турбіни.

В обох випадках гарантується якісний ремонт турбін за рахунок використання електронних балансувальних комплексів і високоякісних матеріалів. Ремонтні роботи проводяться за планом, затвердженим замовником. Із клієнтом узгоджується оцінка виявлених дефектів і вартість необхідних запасних частин. Ми здійснюємо перевірку і регулювання агрегатів за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання.


Ремонт турбіни двигуна: основні варіанти

Залежно від характеру несправності, наші фахівці можуть запропонувати вам один із наступних варіантів ремонту:

Заміна рекомплекта турбокомпресора.
Заміна зношених комплектуючих турбіни на нові оригінальні деталі, поставка яких здійснюється виключно в стандартному розмірі.
Відновлення зношених деталей (може здійснюватися в тих випадках, коли знос корпусних деталей турбокомпресора та ротора турбіни не є критичним).
Заміна турбокомпресора або картриджа турбокомпресора (така необхідність виникає при обриві валу або значних механічних пошкодженнях).

Ремонт турбін до/після


Залишилися питання? Залиште свій номер телефону, та ми вам передзвонимо.1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе