Ремонт турбіни Рендж Ровер

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Range Rover, Купити турбіни Рендж Ровер

Range Rover – люксовий повнопривідний позашляховик, флагманськая модель британської компанії  Land Rover. Зявившись  в масовому виробництві в 1970 році, він  зразу покорив серця любителів важких трас.  Це й не дивно – автомобіль відрізняється винятковою потужністю та прохідністю. На сьогодні, випускається вже четверте покоління позашляховиків Range Rover. Щоб зробити авто ще більш потужними, спеціалісти Land Rover встановлюють на них турбіни. В тому числі, на такі моделі: Rover 200 Series, Rover 600 Series, Rover 75, Rover MG ZT,   Rover 400 Series.


Ремонт турбокомпресорів Range Rover

Якість турбін Ленд Ровер не підводить: відомий бренд пропонує своїм фанатам тільки висококласну продукцію. Та навіть найбільш потужні турбокомпресори при неправильному догляді  ламаються: від  цього  не застрахований ніхто. Ми допоможемо вирішити  цю проблему: пропонуємо якісний ремонт турбін (турбокомпресорів) Ленд Ровер в Україні. Не потрібно переплачувати – в нас гнучка цінова політика. Наші спеціалісти візьмуться  за ваш випадок поломки і виконають роботи протягом найкоротшого часу.

Вкрай важливимим моментом ремонту є пошук і виявлення  причин виходу турбіни з ладу. На цьому етапі ми складаємо рекомендації, які допоможуть вам уникнути аналогічних поломок в майбутньому. Зразу ж після ретельної діагностики ви зможете дізнатись вартість ремонту, яка залежить тільки від типу поломки.

Всі наступні етапи ремонту будуть визначатись індивідуально до кожного випадка поломки.

Ремонт турбин Range Rover, Ремонт турбін Рендж Ровер

Основні причини виходу з ладу турбокомпресорів Range Rover:

1) Попадання посторонніх предметів. Гайки, шматки пластмаси та інші предмети, забуті в корпусі повітряного фільтра під час  технічного обслуговування провокують значні пошкодження  крильчатки. Навіть звичайні тканина і папір можуть нашкодити.

2) Недостатня кількість масла. При недостатньому змазуванні, першими виходять з ладу підшипники. В найгіршому випадку можливий обрив вала турбіни.

3) Забруднене масло. Негативно впливає на внутрішні механізми турбіни, провокуючи нерівномірне зношування.

4) Поломка двигуна. Мотор – складна система. Поломка в будь-якому  з його вузлів виводить турбіну з ладу.

5) Неполадки у вихлопній  системі (забитий каталізатор). Відпрацьовані гази тиснуть підшипник, як наслідок – інерційна шайба доторкається до стінки підшипника і «пропилює» його. Це призводить до появи продольного люфта.

Стандартний ремонт складається з таких етапів:

  • Розбирання турбіни;
  • заміни ремкомплекта;
  • балансування;
  • перевірки роботи турбіни;
  • збірки турбіни.

Такий вид ремонту підходить не для всіх випадків поломки. Якщо неполадка дуже складна, може знадобитися заміна крильчатки. Також, ми пропонуємо послуги капітального ремонту турбін, який передбачає заміну валу, крила и геометрії.

Всі роботи виконуємо на професійному обладнанні.  Використовуємо лише  оригінальні деталі для турбокомпресорів Мазда. Нашим спеціалістам під силу впоратись з поломками практично будь-якої важкості.


Тюнінг турбін Range Rover

Шукаєте спосіб модернізувати турбіну свого автомобіля? Звертайтесь до нас. Тюнінг турбін  Range Rover – найкращий спосіб збільшити їхню потужність. Також, модернізація допоможе суттєво скоротити витрати палива. Це чудовий варіант для економних водіїв та тих, хто часто їздить міськими трасами. Ми допоможемо оптимізувати турбокомпресор для роботи в  умовах мегаполіса.

Час виконання робіт при наявності всіх необхідних деталей – не більше трьох-чотирьох днів. Якщо потрібних запчастин у нас немає – робимо замовлення. В такому разі, час очікування складе не більше двох тижнів.

Виконуючи тюнінг, можемо виконати суміжні роботи з настройки автомобільних систем. Також, для ефективної експлуатації автомобіля може знадобитися тюнінг мотора. В залежності від бажаних результатів, можемо виконати такі види турбонаддуву:

– послідовний;

– паралельний;

– двоступеневий.

Тюнинг турбин Range Rover, Тюнінг турбін Рендж Ровер

Всі деталі проведення робіт попередньо обговорюємо з замовником і враховуємо всі його побажання  та очікування. Індивідуальний підхід – наше головне правило.

Зверніть увагу: категорично не рекомендуємо братися за тюнінг турбін самостійно. Таким чином, ви не тільки не покращите характеристики турбокомпресора, а й взагалі можете вивести його з ладу. Модернізація турбін Мазда повинна проводитися тільки спеціалістом, який може врахувати всі необхідні нюанси і забезпечити нормальну роботу агрегата в майбутньому.

Звертайтесь до нас, і ми гарантуємо якісний та професіональний ремонт або тюнинінг. Якість та ціна вас приємно здивують. Щоб обговорити деталі, телефонуйте за номером, який вказаний  на сайті.


Купівля турбін для Рендж Ровер

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Range Rover (Рендж Ровер)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе