Ремонт турбіни Сааб

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины SAAB, Купити турбіни Сааб

Не дивлячись на те, що шведська компанія Saab Automobile AB не є широко відомою, автомобілі цього бренду – якісні та надійні. Крім того, нічим не поступаються  більш популярним маркам. Спеціалісти Saab відповідально ставились до продукції, яку виробляли: завдяки цьому, автомобілі компанії не лише  зручні, а й потужні. Турбокомпресори встановлено на такі моделі: Saab 9000, Saab 9-3 и Saab 9-5.


Ремонт турбін Saab

Турбіни від бренду Saab справді високоякісні. Та не зважаючи на це, поломки стаються доволі часто. В більшості випадків, це стається через неправильну або довготривалу експлуатацію. Ми пропонуємо найбільш якісний ремонт турбокомпресорів Saab в Україні. У нас ви отримаєте професійне обслуговування за демократичними цінами. Вартість ремонту  зможете дізнатись зразу ж після ретельної попередньої діагностики – ціна залежить тільки від типу поломки.

Ремонт турбін Saab складається з кількох етапів. Перший і дуже важливий – пошук і виявлення причин, через які турбокомпресор вийшов з ладу.

Всі наступні  етапи будуть залежати від результатів діагностики, за допомогою якої можна визначити потрібний тип ремонту. Ми можемо виконати не лише стандартний, а й капітальний ремонт турбокомпресорів Saab. Стандартний ремонт складається з таких етапів:

Ремонт турбин SAAB, Ремонт турбін Сааб
  • Розбирання турбіни;
  • заміни ремкомплекта;
  • балансування;
  • перевірки роботи турбіни;
  • збірки турбіни.

В разі більш серйозної поломки, стандартного ремонту недостатньо. Наші професіонали можуть провести капітальний ремонт туброкомпресора Saab.

Основні причин виходу з ладу турбін Saab:

1) Попадання посторонніх предметів. Гайки, шматки пластмаси та інші предмети, забуті в корпусі повітряного фільтра під час  технічного обслуговування провокують значні пошкодження  крильчатки. Навіть звичайні тканина і папір можуть нашкодити.

2) Недостатня кількість масла. При недостатньому змазуванні, першими виходять з ладу підшипники. В найгіршому випадку можливий обрив вала турбіни.

3) Забруднене масло. Негативно впливає на внутрішні механізми турбіни, провокуючи нерівномірне зношування.

4) Поломка двигуна. Мотор – складна система. Поломка в будь-якому  з його вузлів виводить турбіну з ладу.

5) Неполадки у вихлопній  системі (забитий каталізатор). Відпрацьовані гази тиснуть підшипник, як наслідок – інерційна шайба доторкається до стінки підшипника і «пропилює» його. Це призводить до появи продольного люфта.

Все ремонтні роботи проводимо на високоякісному спеціалізованому обладнанні з використанням оригінальних запчастин Melett. Нашим професіоналам під силу ремонт будь-якої складності. Ви будете задоволені якістю виконаних робіт.


Тюнінг турбокомпресорів Saab

Багато автомобілістів шукають додатковий спосіб збільшити потужність свого транспортного засобу – в такому випадку, звичайної турбіни недостатньо. Ми пропонуємо послуги професійного тюнінгу турбокомпресорів Saab.

Роботи виконуємо максимально швидко – при наявності всіх необхідних деталей, чекати потрібно не більше трьох-чотирьох дній. Якщо необхідних деталей нема – можемо замовити. В такому разі, час виконання тюнінгу складе близько двох тижнів.

Модернізація турбіни допоможе не лише покращити динаміку автомобіля, але й зекономити паливо – гарний варіант для економних водіїв. Тюнінг допоможе оптимізувати турбіну для роботи в складних умовах міських трас.

Для того, щоб всі системи автомобіля Saab працювали злагоджено, може знадобитися тюнінг двигуна. В залежності від побажань замовника, можемо виконати наступні види турбонадуву:

– послідовний;

– паралельний;

– двоступеневий.

Тюнинг турбин SAAB, Тюнінг турбін Сааб

При виконанні тюнінгу, можемо провести суміжні роботи з настройки автомобільних систем.

Всі деталі виконання робіт обговорюються нашими спеціалістами особисто з клієнтом. Це дає можливість врахувати всі ваші побажання та очікування для найбільш ефективного співробітництва.

Звертайтесь до нас, якщо вам потрібен професіональний ремонт або тюнінг турбіни. Ви отримаєте професійні  послуги за демократичними цінами. Телефонуйте просто зараз  – ми дамо відповідь  на всі питання, які вас цікавлять.


Купівля турбін для Сааб

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Saab (Сааб)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе