Ремонт турбіни Санг Енг

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Ssang Yong, Купити турбіни Санг Йонг

SsangYong Motor Company – всесвітньовідомий південнокорейський автомобільный бренд. Ця  компанія далеко не новачок на ринку автотранспорту –  займається подібним виробництвом з 50-х років минулого століття. В перекладі з корейского «SsangYong» означає «два дракони». Вже з назви зрозуміло, що ці машини – саме те, що треба. Автомобілі SsangYong наділені великою швидкістю та потужністю. На багато моделей встановлено турбокомпресори. Наприклад: Ssang Yong Korando, Ssang Yong Kyron, Ssang Yong Rexton, Ssang Yong Rodius.


Ремонт турбин SsangYong

Якість турбокомпресорів від бренду SsangYong не разчаровує: компанія пропонує автолюбителям надійну продукцию. Та від  поломок ніхто не застрахований: при неправильній або довготривалій експлуатації виходять з ладу навіть найбільш якісні турбіни. Ми пропонуємо  професійниийремонт турбокомпресорів SsangYong в Україні. Наші спеціалісти з радістю візьмуться за ваш випадок поломки і виконають роботу в найкоротші терміни. Ми практикуємо гнучку цінову політику – вартість ремонту буде залежати лише від  типу неполадки.

Перед початком ремонту, наші спеціалісти проводять ретельну попередню діагностику. На цьому етапі ми визначаємо причини виходу турбіни з ладу. Зразу ж після  діагностики ви зможете дізнатись вартість ремонту.

Ремонт турбин Ssang Yong, Ремонт турбін Санг Йонг

Основні причини поломок турбокомпресорів SsangYong :

1) Попадання посторонніх предметів. Гайки, шматки пластмаси та інші предмети, забуті в корпусі повітряного фільтра під час  технічного обслуговування провокують значні пошкодження  крильчатки. Навіть звичайні тканина і папір можуть нашкодити.

2) Недостатня кількість масла. При недостатньому змазуванні, першими виходять з ладу підшипники. В найгіршому випадку можливий обрив вала турбіни.

3) Забруднене масло. Негативно впливає на внутрішні механізми турбіни, провокуючи нерівномірне зношування.

4) Поломка двигуна. Мотор – складна система. Поломка в будь-якому  з його вузлів виводить турбіну з ладу.

5) Неполадки у вихлопній  системі (забитий каталізатор). Відпрацьовані гази тиснуть підшипник, як наслідок – інерційна шайба доторкається до стінки підшипника і «пропилює» його. Це призводить до появи продольного люфта.

Нашим професіоналам під силу ліквудувати кожен із перерахованих вище видів поломок. Потрібні етапи ремонту  залежать безпосередньо від результатів діагностики. Стандартний ремонт турбокомпресора SsangYong складається з таких етапів:

  • Розбирання турбіни;
  • заміну ремкомплекта;
  • балансування;
  • перевірку роботи турбіни;
  • збірку турбіни.

У випадку, якщо такого виду ремонту недостатньо – проводимо капітальный. Всі роботи виконуємо на сучасному професійному обладнанні з використанням оригінальних запчастин Melett. Це забезпечує високу якість ремонту.

Тюнінг турбокомпресорів SsangYong

Багато автолюбителів шукають спосіб ще більше підвищити потужність турбіни свого автомобіля. Ми пропонуємо тюнінг турбокомпресорів SsangYong. Модернізація турбіни допоможе:

– зменшити витрати пального;

– оптимізувати раоботу турбокомпресора в міських умовах;

– покращити динаміку автомобіля.

Наші професіонали проводять роботи по тюнінгу максимальношвидко. Ха наявності всіх необхідних деталей – впораємось за три-чотири дні. Якщо потрібних деталей нема – можемо замовити. В такому випадку, чекати потрібно не більше двох тижнів.

Для злагодженої роботи вашого транспортного засобу може також знадобитись тюнінг двигуна. Можемо виконати наступні  вид турбонаддуву:

– послідовний;

– паралельний;

– двоступеневий.

Тюнинг турбин Ssang Yong, Тюнінг турбін Санг Йонг

Проводимо суміжні роботи з настройки автомобільних систем.

Не намагайтесь модернізувати турбокомпресор свого автомобіля самостійно – без наявності певного досвіду і спеціального обладнання вам це точно не вдастся. В найгіршому випадку, ви можете повністю вивести турбіну з ладу.

Краще довірте турбокомпресор професіоналам. Ми враховуємо всі ваші побажання – перед початком проведення робіт, наші спеціалисти обовязково  спілкуються із замовником. Це дозволяє виконати ремонт або тюнінг найкращим чином – з урахуванням потреб і очікувань конкретного клієнта.

Звертайтесь до нас, якщо хочете отримати професіональний ремонт турбокомпресорів SsangYong за найвигіднішими цінами. Телефонуйте і наші спеціалісти дадуть відповідь на всі питання, які вас  цікавлять. Контактний номер вказаний на сайті.


Купівля турбін для Санг Йонг

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни SsangYong (Санг Енг)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе