Ремонт турбін Шевроле

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Chevrolet, Купити турбіни Шевроле

Це відомий підрозділ концерну General Motors, який вважається найпопулярнішим серед інших автомобільних марок корпорації. Компанію в 1911 році створив Вільям Дюрант, який трьома роками раніше заснував і Дженерал Моторс. Бренд отримав назву на честь автогонщика та інженера Луї Шевроле. Увага до деталей і висока якість  автомобілів посприяли формуванню гарної репутації та авторитету марки. Тільки одна модель автомобілів бренду оснащена турбіною. Ця модель – Chevrolet Captiva.


Ремонт турбін Chevrolet

Щоденна експлуатація навіть найнадійнішої турбіни протягом довгого часу періодично призводить до поломок. Причини неполадки можуть бути різними, тому від того, що турбокомпресор несподівано вийде з ладу, ніхто не може бути застрахований.

Ми пропонуємо якісний ремонт турбін в Україні за доступною ціною. Наші фахівці виконають ремонтні роботи в найкоротші терміни, а їх вартість буде озвучена тільки після проведення ретельної попередньої діагностики.

Ремонт турбокомпресорів Chevrolet починається зі з’ясування причин поломки. Це важливий етап, оскільки під час його проведення ми надаємо водієві рекомендації, яких він має дотримуватись, щоб запобігти аналогічним поломкам.

Ремонт турбин Chevrolet, Ремонт турбін Шевроле

Основні причини виходу з ладу турбіни Chevrolet:

– Пошкодження в результаті удару (сторонні предмети, які потрапили в газоповітряний тракт турбіни можуть пошкодити крильчатку ).

– Поломка самого двигуна, яка виводить з ладу турбіну.

– Масляне голодування (переривання доступу масла і його недостача веде до сильного зносу турбокомпресора).

– Забитий каталізатор, який не дає працювати вихлопній системі.

– Забруднене масло (підшипники турбіни зношуються швидше, працюючи на брудному маслі) .

Подальша робота буде залежати від результатів, які ми отримаємо після діагностики, а також того, яке саме втручання буде потрібно в кожному конкретному випадку.

Стандартний ремонт турбіни включає:

– Розбирання турбокомпресора;

– Заміну ремкомплекта;

– Балансування;

– Тестування справності все систем;

– Складання турбіну.

Турбіни з більш складними поломками вимагають проведення середнього ремонту, коли додатково проводять заміну крильчатки.

Серйозні неполадки можна усунути тільки при капітальному ремонті, який включає заміну вала і геометрії (якщо це необхідно), а також – заміну тієї ж крильчатки.

Для ремонту турбін ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі Melett. Завдяки професійному обладнанню, знанням і досвіду нашим фахівцям під силу правильно виконати кожен з видів ремонту.


Тюнінг турбін Шевроле

Майже кожен водій мріє зробити улюблений автомобіль потужнішим. Модернізація турбокомпресора Chevrolet дозволить не просто реалізувати це бажання, а також скоротити витрату палива і поліпшити динаміку двигуна.

Час, який буде потрібно для виконання тюнінгу, залежить від складності передбачуваних робіт. Він може становити 3-4 дні (при наявності всіх необхідних запчастин). Якщо потрібних комплектуючих буде бракувати, ми замовимо їх, а готову тюнінговану турбіну ви отримаєте за два тижні.

Для автомобілів Chevrolet, які найчастіше використовують в динамічних умовах міського руху, особливо актуальний тюнінг турбін. Одним з ключових етапів модернізації можна назвати оптимізацію роботи турбокомпресора при їзді по міських трасах.

Залежно від побажань, які виникнуть у замовника до поліпшеного автомобіля, можна виконати три види турбонаддуву:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Chevrolet, Тюнінг турбін Шевроле

Врахуйте! Виконуючи тюнінг турбіни самостійно, ви можете не тільки погіршити характеристики турбокомпресора, а й привести до серйозної поломки пристрою. Модернізацію турбін Chevrolet краще довірити професіоналам, які подбають про безперебійну і злагоджену роботу девайса в майбутньому.

Перш ніж почати тюнінг, наші фахівці обговорять із замовником всі подробиці і запропонують оптимальний варіант виконання роботи. Крім модернізації турбіни, ми також займаємося настройками автомобільних систем.

Якщо вам терміново необхідний якісний ремонт або тюнінг турбокомпресора Chevrolet, звертайтеся до нас і отримаєте справну або поліпшену турбіну в найкоротші терміни.

Потрібно більше інформації про ремонт і тюнінгу турбін? Телефонуйте за номером, який вказаний на нашому сайті. Будемо раді надати консультацію і відповісти на всі питання.


Купівля турбін для Шевроле

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Chevrolet (Шевроле)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе