Ремонт турбіни Шкода

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Skoda, Купити турбіни Шкода

Škoda Auto – всесвітньовідома чеська автомобілебудівна компанія. Істория бренду бере свій початок з далекого 1895 року. За цей час автомобілі ставали лише кращими: спеціалісти компанії  постійно працюють над вдосконаленням своєї продукції. Для того, щоб зробити  авто ще більш потужними, деякі моделі обладнують турбокомпресорами. Наприклад: Skoda Fabia, Skoda Roomster, Skoda Superb, Skoda Yeti, Skoda Octavia.


Ремонт турбін Шкода

На жаль, від поломок не застраховані турбіни навіть таких відомих брендів, як Skoda. Тривала експлуатація, неправильний догляд, погана якість масла – все це не найкращим чином впливає на стан турбокомпресора Шкода. Ми пропонуємо найбільш якісний ремонт турбін в Україні. Звернувшись до нас, в першу чергу ваша турбіна пройде ретельну попередню діагностику. Це один з найважливіших етапів ремонту, на якому ми можемо визначити, який  тип ліквідації поломки знадобиться. Ціна ремонту вас приємно здивує, гнучка цінова політика – наше правило.

Основні причини поломок турбокомпресорів Шкода:

Ремонт турбин Skoda, Ремонт турбін Шкода

1) Попадання посторонніх предметів. Гайки, шматки пластмаси та інші предмети, забуті в корпусі повітряного фільтра під час  технічного обслуговування провокують значні пошкодження  крильчатки. Навіть звичайні тканина і папір можуть нашкодити.

2) Недостатня кількість масла. При недостатньому змазуванні, першими виходять з ладу підшипники. В найгіршому випадку можливий обрив вала турбіни.

3) Забруднене масло. Негативно впливає на внутрішні механізми турбіни, провокуючи нерівномірне зношування.

4) Поломка двигуна. Мотор – складна система. Поломка в будь-якому  з його вузлів виводить турбіну з ладу.

5) Неполадки у вихлопній  системі (забитий каталізатор). Відпрацьовані гази тиснуть підшипник, як наслідок – інерційна шайба доторкається до стінки підшипника і «пропилює» його. Це призводить до появи продольного люфта.

Для прикладу, стандартний ремонт складається з таких етапів :

  • Розбирання турбіни;
  • заміна ремкомплекта;
  • балансування;
  • перевірка роботи турбіни;
  • збірка турбіни.

Для важких випадків поломок такого ремонту недостатньо: може знадобитися заміна крильчатки, а в особливо серйозних випадках – заміна вала, крила і геометрії. Наші професіонали швидко та  якісно ліквідують кожен  із видів поломок. В нашому арсеналі – найновіше високоякісне обладнання, тому нам під силу ремонт практично будь-якої складності.


Тюнінг турбін Шкода (Skoda)

Часто, любителі швидкої їзди шукають спосіб збільшити потужність турбіни свого авто. Для них ми пропонуємо послуги тюнінгу турбокомпресорів Шкода. Також модернізація допоможе оптимізувати роботу турбіни в динамічних умовах міського руху. Процедура тюнінгу суттєво зменшить витрати палива – це ідеальний варіант для економних водіїв.

Для злагодженої роботи всіх систем модернізованого автомобіля  може знадобитися тюнінг двигуна. В залежності від  побажань клієнта, виконуємо такі види турбонаддуву:

– послідовний;

– паралельний;

– двоступеневий.

Тюнинг турбин Skoda, Тюнінг турбін Шкода

Виконуючи тюнінг, наші спеціалісти можуть також провести роботи з налаштування автомобільних систем.

Вид турбонаддуву та всі деталі тюнінгу обговорюються  індивідуально з замовником. Таким чином, ми підбираємо найбільш вигідний та оптимальний варіант для вас. Звертайтесь до нас  – гарантуємо якісний тюнінг за доступними цінами.

Телефонуйте за  номером, вказаним на сайті, якщо хочете отримати якісний ремонт або тюнінг турбін Шкода. Наші спеціалісти з радістю проконсультують вас.


Купівля турбін для Шкода

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Škoda (Шкода)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе