Ремонт турбіни Сітроен

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Citroen, Купити турбіни Сітроен

Створена в 1919 році французька компанія Citroen з самого початку позиціонувала себе як виробник недорогих автомобілів з лаконічним дизайном. Орієнтуючись на масове виробництво, в Citroen все ж вважали обов’язковим надати споживачеві надійний автомобіль. Турбота про якість вироблениз запчастин – одна з головних традицій бренду, від якої, звичайно ж, не відступають і в виробництві турбін. Моделі автомобілів бренду, оснащені турбінами: Citroen Berlingo, Citroen C1, Citroen C2, Citroen C3, Citroen C3 Picasso, Citroen C4, Citroen C4 Picasso, Citroen C4 Grand Picasso, Citroen C5, Citroen C6, Citroen C8, Citroen Dispatch, Citroen DS3, Citroen DS4 , Citroen Nemo, Citroen Relay, Citroen Synergie, Citroen Xantia, Citroen Xantia Activa, Citroen XM, Citroen Xsara, Citroen Xsara Picasso.


Ремонт турбін Citroen

При постійній експлуатації турбін, навіть найнадійніших, періодично стаються поломки. Причини неполадок можуть бути різними і від несподіваної поломки ніхто не застрахований. Ми надаємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні за доступною ціною.

Ремонт турбокомпресорів Citroen починається зі з’ясування причин, які вивели механізм з ладу. Це ключовий момент в роботі, оскільки таким чином можна сформувати рекомендації по експлуатації транспортного засобу, щоб водій міг вберегти авто від аналогічних ситуацій в майбутньому.

Ремонт турбин Citroen, Ремонт турбін Сітроен

Основні причини поломок турбін Citroen:

– Несправність самого двигуна, який виводить з ладу турбіну.

– Сторонні предмети в газо-повітряному тракті турбіни, які можуть пошкодити крильчатку турбокомпресора.

– Масляна голодування – навіть короткочасне переривання доступу масла і його недостача веде до сильного зносу турбіни.

– Забруднене масло (негативно позначається на зношуванні підшипників вала турбокомпресора).

– Збій в роботі паливної системи.

– Забитий каталізатор, який не дає можливості працювати вихлопній системі.

Тільки після повної діагностики турбокомпресора і аналізу причин несправності вашого девайса ми визначаємо вартість ремонтних робіт.

Процес подальшого ремонту буде залежати від результатів діагностики, а також того, яке саме втручання буде потрібно для кожного конкретного випадку.

Стандартний ремонт турбіни Сітроен передбачає:

– Розбирання турбіни;

– Заміну ремкомплекта;

– Балансування;

– Перевірку справності всіх систем турбіни;

– Складання турбокомпресора.

Турбіни з більш складними поломками потребують ремонту середнього рівня, який проводиться з додатковою заміною крильчатки.

Серйозні поломки можна усунути лише при капітальному ремонті. Він передбачає заміну вала і геометрії (якщо є така потреба), а в деяких випадках і заміну тієї ж крильчатки.

Ми вважаємо за необхідне використовувати тільки оригінальні комплектуючі Melett для турбокомпресорів на двигун Citroen. Працюючи з високоточним обладнанням, наші фахівці якісно і оперативно виконують кожен з видів ремонту.


Тюнінг турбін Citroen

Додати потужності своєму автомобілю бажає будь-який водій. Модернізація турбокомпресорів Citroen дозволить не просто подбати про доповнення до потужності, а ще і зменшити витрату палива. Таким способом також можна значно поліпшити динаміку двигуна.

Час виконання тюнінгу турбіни залежить від складності передбачуваних робіт. Він може становити 3-4 дня (при наявності всіх необхідних запчастин). Якщо потрібних комплектуючих не буде на складі, ми замовимо їх, а готовий турбокомпресор ви отримаєте протягом двох тижнів.

Беручи до уваги, які побажання будуть у замовника до поліпшеного автомобіля, можна виконати наступні види турбонаддуву:

– Послідовний,

– Паралельний,

– Двоступеневий.

Тюнинг турбин Citroen, Тюнінг турбін Сітроен

Крім модернізації турбіни, ми готові виконати роботи із  налаштування автомобільних систем. Вирішуючи, який тюнінг потрібен турбокомпресору, врахуйте, що для ефективної експлуатації автомобіля вам також може знадобитися модернізація мотора.

Ми категорично не радимо робити тюнінг турбін самостійно. Навіть найменший недогляд може не тільки погіршити характеристики турбокомпресора, а й привести до серйозної поломки. Модернізацією турбін Citroen повинні займатися фахівці, які подбають про безперебійну роботу механізму в майбутньому.

Перед тим як почати працювати з турбіною, наші фахівці обговорять з клієнтом всі деталі і запропонують оптимальний варіант виконання замовлення.

Турбіна вашого авто вийшла з ладу або ви давно хочете додати потужності свого автомобіля? Звертайтеся до нас і отримаєте виконану за короткий термін якісну роботу. Щоб дізнатися більше про ремонт і тюнінг турбокомпресорів, телефонуйте за номером, який вказаний на нашому сайті.


Купівля турбін для Сітроен

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Citroen (Сітроен)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе