Ремонт турбіни Смарт

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Smart, Купити турбіни Смарт

Smart —  відома марка автомобілів особливо малого класу, які випускаються одноіменною компанією, яка належить  автопромисловому концерну Daimler AG. Виробництво автомобілів Смарт почалось порівняно недавно –  в 1994 році.  За цей час вони встигли полюбитися багатьма водіями.  Особливо тими, які хочуть залишатись мобільними навіть в умовах завантажених міських доріг. Щоб маленькі автомобілі Смарт не поступались потужністю габаритним конкурентам, на деякі моделі становлено турбіни (турбокомпресори). Наприклад: Forfour, Fortwo, Roadster.


Ремонт турбін Смарт

Якість турбін в компанії Смарт чудова – зазвичай, вони радують автомобілістів довгою та безперебійною роботою. Але від  поломок не застрахований ніхто. В звязку з неправильною експлуатацією, неполадки все ж трапляються.  Ми пропонуємо швидкий та якісний ремонт турбокомпресорів Смарт в Україні. Звертайтесь до нас, і ви отримаєте професійні послуги за достпними цінами. Не потрібно переплачувати: вартість ремонту залежить лише від виду поломки.

Основні причини поломок турбін Смарт:

1) Попадання посторонніх предметів. Гайки, шматки пластмаси та інші предмети, забуті в корпусі повітряного фільтра під час  технічного обслуговування провокують значні пошкодження  крильчатки. Навіть звичайні тканина і папір можуть нашкодити.

Ремонт турбин Smart, Ремонт турбін Смарт

2) Недостатня кількість масла. При недостатньому змазуванні, першими виходять з ладу підшипники. В найгіршому випадку можливий обрив вала турбіни.

3) Забруднене масло. Негативно впливає на внутрішні механізми турбіни, провокуючи нерівномірне зношування.

4) Поломка двигуна. Мотор – складна система. Поломка в будь-якому  з його вузлів виводить турбіну з ладу.

5) Неполадки у вихлопній  системі (забитий каталізатор). Відпрацьовані гази тиснуть підшипник, як наслідок – інерційна шайба доторкається до стінки підшипника і «пропилює» його. Це призводить до появи продольного люфта.

Нашц професіонали  проводять ретельну попередню діагностику – для того, щоб виявити причини, через які сталась поломка. Уже на цьому етапі ви можете дізнатись вартість ремонту турбокомпресора Смарт. Всі наступні етапи ремонта також залежать від результатів діагностики.

Стандартний ремонт турбокомпрессора Ніссан складається з таких етапів:

  • Розбирання турбіни;
  • заміна ремкомплекта;
  • балансування;
  • перевірка роботи турбіни;
  • збірка турбіни.

Для важких випадків поломок такого ремонту недостатньо: може знадобитися заміна крильчатки, а в особливо серйозних випадках – заміна вала, крила і геометрії. Наші професіонали швидко та  якісно ліквідують кожен  із видів поломок. В нашому арсеналі – найновіше високоякісне обладнання, тому нам під силу ремонт практично будь-якої складності. За якість виконаних робіт можете бути спокійні – ми використовуємо тільки оригінальні запчастини британської фірми Melett.


Тюнінг турбін Смарт

Якщо хочете, щоб  ваш автомобіль був ще більш потужним – ми можемо вам допомогти. Надаємо послуги професійного тюнінгу турбокомпресорів Ніссан. Така процедура поможе не лише збільшити потужність турбіни, а й зменшити використання пального – чудовий варіант для тих, хто вибирає економію. Модернізація турбокомпресора буде корисна для тих водіїв, які змушені часто їздити міськими дорогами – наші професіонали оптимізують її роботу під міські умови.  

Виконуємо роботи максимально швидко:

За наявності всіх необхідних деталей – від трьох до чотирьох днів.

При умові, що деталі потрібно замовляти  – до двох тижнів.

Для злагодженої роботи всіх систем модернізованого авто може знадобитися тюнінг мотора. В залежності від ваших побажань, виконуємо такі види турбонаддуву:

– послідовний;

– паралельний;

– двоступеневий.

Тюнинг турбин Smart, Тюнінг турбін Смарт

Вид турбонаддуву та всі деталі тюнінгу обговорюються  індивідуально з клієнтом. Таким чином, ми підбираємо найбільш вигідний та оптимальний варіант для вас. Звертайтесь до нас  – гарантуємо якісний тюнінг за доступними цінами.

Турбіна вашого автопотребує професійного ремонту або тюнінгу? Подзвоніть


Купівля турбін для Смарт

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Smart (Смарт)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе