Ремонт турбіни Субару

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Тюнинг турбин Subaru, Тюнінг турбін Субару

Subaru – відомий японський автомобільний бренд компанії Fuji Heavy Industries (FHI). За довгі роки існування (з 1954-го року) він завоював серця мільйоні автомобілістів по всьому світу. Автомобілі Субару наділені високою якістю і потужністю: багато моделей обладнані турбокомпресорами. Наприклад,  Subaru Forester и Subaru Impreza.


Ремонт турбокомпрессорів Субару

Незважаючи на високу якість і надійність турбокомпресорів від бренда Субару, при постійній експлуатації можливі поломки. У нас ви можете замовити якісний ремонт турбін Субару в Україні. Наші професіонали виконають ремонтні роботи за максимально короткий термін.

Перший етап ремонт турбокомпресора Субару – пошук и обнаружение причин, які вивели агрегат з ладу. Ретельна попередня діагностика також важлива для визначення необхідного виду ремонту. Якщо неполака незначна, буде достатньо стандартного ремонту, який складається з таких етапів:

Ремонт турбин Subaru, Ремонт турбін Субару
  • Розбирання турбіни;
  • заміну ремкомплекта;
  • балансування;
  • перевірку роботи турбіни;
  • збірку турбіни.

У випадку більш серйозної поломки, проводимо капітальний ремонт турбокомпресорів  Субару. Нашим професіоналам під силу ремонт будь-якої складності.

Основні причини поломок турбокомпресорів Субару:

– Неправильна работа топливної системи

– Неправильна робота вихлопної системи (забитий каталізатор)

– Слабкий тиск і недостатня кількість масла. При недостатньому змазуванні, перегріваются радіальні підшипники. Ця неполадка найчастіше провокується закоксованістю масляних трубок

– Забруднення масла. Якщо турбіна працює на брудному маслі, зношуються підшипники. На пошкодженому підшипнику помітні сколи і вибоїни

– Надмірне навантаження. Викликає механічні пошкодження компонентів турбіни, в тому числі – крильчатки і підшипників.

– Поломка двигуна. Якщо двигун зломався – турбіна також виходить з ладу

– Потрапляння сторонніх предметів. Може призвести до руйнування валу і лопастей турбіни. Якщо в турбіну потрапили м»які  предмети (наприклад, тканина) – можливі пошкодження лопастей та крильчатки.

Нам під силу ліквідувати всі із вище перехованих видів поломок. Всі роботи виконуємо на сучасному професійному обладнанні з використанням оригінальних запчастин Melett. Це гарантує високу якість ремонту. Вартість ремонту буде залежати лише від її виду. Наше правило – гнучка цінова політика.


Тюнінг турбокомпресорів Субару

Окрім ремонту, пропонуємо послуги професійного тюнінгу турбокомпресорів Рено. Модернізація допоможе не лише збільшити потужність турбіни, а й зменшити використання пального – чудовий варіант для тих, хто вибирає економію. Така процедура буде корисна для тих водіїв, які змушені часто їздити міськими дорогами – наші професіонали оптимізують її роботу під міські умови.  

Для того, щоб всі  системи автомобіля працювали злагоджено, може знадобитися тюнінг двигуна. В залежності від побажань замовника, можемо виконати такі види турбонаддуву:

– послідовний;

– паралельний;

– двоступеневий.

Виконуючи тюнінг, можемо також провести роботи з налаштування автомобільних систем.

Наші професіонали  виконують роботи по тюнінгу турбокомпресорів Субару дуже швидко. За наявності всіх необхідних  деталей, чекати доведеться не більше трьох-чотирьох дній. Також, є можливість замовити деталі, яких бракує– в такому разі, тривалість виконання робіт складе не більше двох тижнів.

Купить турбины Subaru, Купити турбіни Субару

Всі деталі виконання тюнінгу обговорюються нашими спеціалістами особисто з  замовником. Це дає можливість врахувати всі ваші побажання і очікування для найбільш ефективного співробітництва.

Ніколи не намагайтесь самостійно модернізувати турбіну свого автомобіля. Таким чином, ви не лише не досягнете бажаних результатів, а й взагалі можете вивести турбіну з ладу.

Краще довіртесь професіоналам. Звертайтесь до нас, якщо вам потрібен професійний ремонт або тюнінг турбіни. Ви отрмаєте найкращі послуги за доступними цінами. Телефонуйте вже зараз – ми відповімо на всі питання, які вас цікавлять. Контактний телефон вказаний на сайті.


Купівля турбін для Субару

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Subaru (Субару)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе