Ремонт турбіни Сузукі

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Suzuki, Купити турбіни Сузукі

Японська компанія Suzuki відома по всьому світі як виробник якісного транспорту. Історія бренду починається в далекому 1909 році – тоді Suzuki виробляла мотовелосипеди, мотоцикли і навіть ткацькі верстати.  Автовиробництвом компанія почала займатися тільки в 1937 році – саме тоді в Японії зявився  великий  попит на легкові автомобілі. З тих пір, якість автомобілів Suzuki тільки росте. Для збільшення потужності, на деякі моделі встановлюються турбіни (турбокомпресори). Наприклад, на такі авто: SUZUKI Grand Vitara, SUZUKI Swift, SUZUKI SX4, SUZUKI Vitara.


Ремонт турбін Сузукі

Для того, щоб ваша машина могла проявити максимальну потужність, потрібно  контролювати стан  всіх її систем, в тому числі –  системи турбонаддуву. Турбіни Сузукі достатньо якісні –  при правильній експлуатації частий ремонт точно не знадобиться. Якщо неполадка все ж  сталась  – не відкладайте звернення до спеціалістів. Ми пропонуємо найбільш якісний  ремонт турбін Сузукі в Україні.

Щоб визначити причину поломки, наші професіонали проводять ретельну попередню діагностику. Сааме  на цьому  етапі ви можете дізнатись вартість ремонту. Ціна  вас приємно здивує  – вона залежить лише від типу поломки.

Основні причини поломок турбокомпресорів Suzuki:

Ремонт турбин Suzuki, Ремонт турбін Сузукі

1) Попадання посторонніх предметів. Гайки, шматки пластмаси та інші предмети, забуті в корпусі повітряного фільтра під час  технічного обслуговування провокують значні пошкодження  крильчатки. Навіть звичайні тканина і папір можуть нашкодити.

2) Недостатня кількість масла. При недостатньому змазуванні, першими виходять з ладу підшипники. В найгіршому випадку можливий обрив вала турбіни.

3) Забруднене масло. Негативно впливає на внутрішні механізми турбіни, провокуючи нерівномірне зношування.

4) Поломка двигуна. Мотор – складна система. Поломка в будь-якому  з його вузлів виводить турбіну з ладу.

5) Неполадки у вихлопній  системі (забитий каталізатор). Відпрацьовані гази тиснуть підшипник, як наслідок – інерційна шайба доторкається до стінки підшипника і «пропилює» його. Це призводить до появи продольного люфта.

Стандартний ремонт турбокомпрессора Сузукі складається з таких етапів:

  • Розбирання турбіни;
  • заміна ремкомплекта;
  • балансування;
  • перевірка роботи турбіни;
  • збірка турбіни.

Для важких випадків поломок такого ремонту недостатньо: може знадобитися заміна крильчатки, а в особливо серйозних випадках – заміна вала, крила і геометрії. Наші професіонали швидко та  якісно ліквідують кожен  із видів поломок. В нашому арсеналі – найновіше високоякісне обладнання, тому нам під силу ремонт практично будь-якої складності. За якість виконаних робіт можете бути спокійні – ми використовуємо тільки оригінальні запчастини британської фірми Melett.


Тюнінг турбін Сузукі

Якщо хочете, щоб  ваша машина була ще більш потужної – ми можемо вам допомогти. Пропонуємо послуги професійного тюнінгу турбокомпресорів Ніссан. Ця процедура поможе не лише збільшити потужність турбіни, а й зменшити використання пального – чудовий варіант для тих, хто вибирає економію. Модернізація турбіни буде корисна для тих водіїв, які змушені часто їздити міськими дорогами – наші професіонали оптимізують її роботу під міські умови.  

Для злагодженої роботи всіх систем модернізованого автомобіля  може знадобитися тюнінг мотора. В залежності від  побажань клієнта, виконуємо такі види турбонаддуву:

– послідовний;

– паралельний;

– двоступеневий.

Тюнинг турбин Suzuki, Тюнінг турбін Сузукі

Виконуючи тюнінг, наші спеціалісти можуть також провести роботи з налаштування автомобільних систем.

Термін виконання робіт:

За наявності всіх необхідних деталей – від трьох до чотирьох днів.

При умові, що деталі потрібно замовляти  – до двох тижнів.

Всі деталі тюнінгу та ремонту обговорюються  індивідуально з замовником. Таким чином, ми підбираємо найбільш вигідний та оптимальний варіант для вас. Звертайтесь до нас  – гарантуємо якісний тюнінг за доступними цінами.

Турбіна вашого автопотребує професійного ремонту або тюнінгу? Подзвоніть до нас – контактний номер вказаний на сайті. Наші спеціалісти з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання.


Продаж турбін для Сузукі

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Suzuki (Сузуки)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе