Тюнінг турбіни

Займемося тюнінгом турбіни просто зараз


Тюнінг турбіни – це сукупність дій, що дозволяють оптимізувати роботу автомобільного двигуна для руху по міській трасі. Серед автомобілістів слово «тюнінг» зазвичай означає процес удосконалення, після якого старий агрегат не тільки буде мати зовнішній вигляд нової турбіни, але й стане більш продуктивним.


Тюнінг турбокомпресорів від фахівців

Одним із основних напрямків нашої діяльності є тюнінг турбіни. Він включає в себе такі основні види робіт:

Полірування елементів тертя турбіни (додаткова механічна обробка)
Збільшення діаметра і продуктивності колеса компресора
Комплекс балансувальних робіт, який здійснюється в чотири рівні
Додаткове портування корпусу

Більш детальну інформацію про послуги, пов’язані з тюнінгом турбокомпресорів, можна отримати за телефоном. Звертаємо вашу увагу, що проведення заходів із модернізації турбіни дозволить не тільки покращити динаміку силового агрегату, але й заощадити значну кількість коштів завдяки зниженню витрати палива.

Як правило, при здійсненні тюнінга відбувається заміна ротора з колесом турбіни. Також обов’язковою умовою є заміна підшипників ковзання: на зміну радіальним і аксіальним приходять тюнінгові підшипники з найкращим змазуванням. Така необхідність виникає в результаті того, що при збільшенні колеса компресора зростає аксіальне навантаження. При цьому турбіна може перегрітися через недостатню кількість мастила при стандартному змащенні підшипника.

Установка турбіни обійдеться значно дорожче, ніж її заміна, оскільки очевидно, що у заводу-виробника були вагомі причини відмовитися від турбокомпресора при виготовленні автомобіля. Незважаючи на те, що тюнінг не передбачений правилами експлуатації транспортного засобу, він продовжує користуватися попитом серед автомобілістів, які є шанувальниками високих швидкостей. Перш ніж приймати рішення про тюнінг турбін, проконсультуйтеся у фахівців.

Купить турбины, Купити турбіни
Купить турбины, Купити турбіни

Тюнінг дизельних турбін

Одним із найбільш популярних способів підвищення робочої потужності дизельного двигуна є турбонадув, за допомогою якого здійснюється подача повітря в циліндр, збільшуючи при цьому надходження паливної суміші. Багатьох автомобілістів цікавить, чи є необхідність в зміні ступеня стиснення на дизелі для установки турбіни. Дати однозначну відповідь на це питання складно, проте, на думку більшості фахівців, дана процедура має сенс.

Чіп-тюнінг передбачає отримання додаткової потужності за рахунок доопрацювання блоку управління. Даний спосіб набув широкого поширення серед сучасних власників бензинових і дизельних моторів. Суть чіп-тюнінгу полягає в монтажі електронного контролера, призначеного для зміни характеристик тиску в паливній системі. Чіп також дозволяє відстежувати час подачі паливної суміші і підвищувати продуктивність движка.

Здійснення такого покращення має виконуватися виключно досвідченими фахівцями, оскільки самостійна спроба установки чіпу може привести до різних негативних наслідків. Незважаючи на привабливі переваги, які обіцяє такий тюнінг, може виникнути маса проблем, пов’язаних з несправністю коробки передач або поломкою двигуна, що вимагатиме від вас великих грошових витрат.


Турбіна для мототехніки

Власники мотоциклів намагаються підвищити потужність мотора свого транспортного засобу, щоб розвивати на ньому максимально високу швидкість. Для таких цілей досить часто використовуються турбокомпресори. Теоретично, турбонаддув може бути встановлений на будь-яку мототехніку, однак для двигунів із маленьким об’ємом і великими граничними оборотами дана процедура не матиме сенсу.

Тюнінгований двигун потребує посилених болтів і шпильок, а також в установки посиленого ланцюга та зірочок газорозподільного механізму. Заводські диски потрібно замінити на кевларові. Вони мають специфічну манеру роботи, завдяки чому ідеально підійдуть для поставлених нами завдань. Найбільш важливим елементом оновленої конструкції стане відцентрова кришка зчеплення, за допомогою якої диски будуть щільно притискатися один до одного, запобігаючи пробуксовці.

Основним етапом при проведенні тюнінгу мототехніки є робота на стенді і підбір відповідних деталей за результатами стендових випробувань. Саме на даному етапі обирається турбіна та пристрій випускного колектора.

Встановлення турбін на двигуни сучасних моделей мотоциклів – це складний трудомісткий процес, який вимагає наявності професійних навичок і знання безлічі важливих нюансів. Багато моментів у роботі буде залежати також від необхідного приросту потужності та частки моторесурсу, з якою клієнт буде готовий розлучитися.

Купить турбины, Купити турбіни

Тюнінг турбокомпресора двигуна

Ми здійснюємо тюнінг турбін у місті Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя та інших містах України. Звертаючись до нас, ви отримуєте детальну консультацію з усіх питань, допомогу кваліфікованих фахівців із багаторічним стажем роботи і гарантію на послуги, що надаються нашою компанією. Всі процеси виконуються за допомогою новітніх технологічних стендів та іншого сучасного обладнання. Щоб замовити тюнінг турбіни, вам достатньо буде повідомити нам параметри, які ви хотіли б бачити в своєму турбокомпресорі.

Використання оригінальних якісних комплектуючих дозволяє гарантувати тривалий термін експлуатації турбокомпресора. Якщо вас цікавлять послуги з сервісного обслуговування легкових, вантажних автомобілів, мікроавтобусів і спецтехніки, зв’яжіться з нашими фахівцями за телефоном, який ви знайдете на нашому сайті. Ціна послуг визначається індивідуально і буде залежати від різних факторів, прояснити які вам допоможуть наші співробітники.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе