Ремонт турбіни Вольво

Займемося ремонтом вашої турбіни просто зараз


Купить турбины Volvo, Купити турбіни Вольво

Ця шведська компанія, окрім виробництва комерційного і грузового транспорту, автобусів, а також обладнання, відома своїми легковими автомобілями. Тепер потужний концерн заснували лише в 1915 році в якості дочірнього підприємства фірми-виробника підшипників SKF. Завдяки увазі до деталей  шведській точності, Volvo займає крему нішу на світовому автомобільному ринку.  Моделі автомобілів бренду, в яких є турбіни: Volvo 850, Volvo S40, Volvo S90, Volvo V70, Volvo 940, Volvo S60, Volvo V40, Volvo XC70, Volvo C30, Volvo S70, Volvo V50, Volvo XC90, Volvo C70, Volvo S80.


Ремонт турбін Volvo

Постійно експлуатуючи турбіну, якою б надійною вона не була, потрібно бути готовим до періодичних поломок. Причини неполадок можуть бути абсолютно різними і віж несподіваного виходу з ладу механізму ніхто не застрахований. Ми надаємо якісний ремонт турбокомпресорів в Україні по доступній ціні.

Ремонт турбіни Volvo починається із з’ясування  причин, які сприяли поломці. Це один із самих важливих моментів у роботі, оскільки таким чином  можна надати водію рекомендації по подальшому використанні транспортного засобу, щоб вберегти авто від аналогічних ситуацій в майбутньому.

Ремонт турбін Nissan, Ремонт турбін Нісан

Головні причини поломок турбін Volvo:

– Потрапляння сторонніх предметів в газоповітряний  тракт (можут пошкодити крильчатку турбокомпресора).

– Масляне голодування – навіть короткочасне переривання доступу масла і його брак призводить до сильного зношування турбіни.

– Неполадки в двигуні, які напряму впливають на стан турбіни

– Забруднене масло (негативно впливає на зношування підшипників вала турбокомпресора).

– Неполадки в топливній системі

– Забитий каталізатор, який унеможливлює нормальну роботу вихлопної системи.

Провівши повну діагностику турбокомпресора і проаналізувавши причини поломки, ми визначаємо вартість ремонтних робіт.

Подальший ремонт буде залежати  від результатів діагностики, а також від того, яке втручання буде необхідне для кожного конкретного випадку.

Процес стандартного ремонту турбіни складається з:

– розбору турбокомпресора;

– заміни ремкомплекту;

– балансування;

– перевірки всіх систем;

– збору турбіни.

Якщо в турбіни сталась більш складна поломка, актуальним буде ремонт середнього рівня. Його проводять з додатковою заміною  крильчатки.

При серйозних поломках потрібно виконувати капітальний ремонт. Він передбачає заміну валу и геометрії (якщо є  така необхідність), а в деяких випадках і заміну самої крильчатки.

Ми використовуємо лише оригінальні запчастини Melett для турбокомпресорів на двигун Volvo. Працюючи з високоякісним обладнанням, наші спеціалісти якісно та  оперативно проводять кожен із видів ремонту.


Тюнінг турбін Volvo

Зробити улюблений автомобіль ще більш потужним бажає будь-який водій. Модернізація турбокомпресоров Volvo дозволить не просто потурбуватися про додавання потужності, а й додатково  зменшить витрати палива і покращить загальну динаміку автомобіля.  

Час який, буде необхідно витратити для виконання тюнінгу, залежить від складності виконання робіт. Він може скласти 3-4 дні (за навності всіх необхідних деталей). Якщо потрібних запчастин не буде на складі, ми замовимо їх, а готовий турбокомпресор ви отримаєте протягом двох тижнів.

Для автомобілів, які переважно  пересуваються міськими дорогами, найбільш актуальним буде тюнінг турбін. Одним із ключових етапів модернізації можна назвати оптимізацію роботи турбокомпресора  якраз в динамічних умовах міського руху.

Врахувавши, які вимоги висуне замовник до покращення автомобіля,  можна виконати наступні види турбонаддуву:

– послідовний,

– паралельний,

– двоступеневий.

Тюнинг турбин Тюнинг турбин Ford, Тюнінг турбін Volvo, Тюнінг турбін Вольво

Окрім процедур з покращення турбіни, ми готові виконати роботи і по настроці автомобільних систем. Вибираючи тюнінг для турбокомпресора, пам’ятайте  – ефективна експлуатація автомобіля також може потребувати й модернізації двигуна.

Увага! Ми категорично не рекомендуємо за займатися тюнінгом турбіни самостійно. Навіть найменша неточність може погіршити характеристики турбокомпресора и призвести до серйознихполомок. Модернізацію турбін Volvo краще довірити профеісіоналам, які потрубуються про злагоджену роботу механізму в майбутньому.

До початку проведення основних робіт з турбіною, наші спеціалісти обговорять з клієнтом всі деталі та запропонують оптимальний варіант виконання замовлення.

Несподівана поломка вивела з ладу  турбіну вашого авто або ви давно хочете додати потужності своїй машині? Звертайтесь до нас і отримайте виконану вчасно якісну роботу.

Ми готові розповісти більше про ремонт і тюнінге турбокомпресорів. Якщо у вас з’явились  питання, телефонуйте за  номером, вказаним на нашому сайті.


Купівля турбін для Вольво

Наша компанія займається продажем турбокомпресорів для різних транспортних засобів: вантажних і легкових автомобілів, спеціальної техніки та мототехніки за доступними цінами. Якість комплектуючих підтверджується відповідними сертифікатами заводів-виготовлювачів, тому ви можете бути впевнені в довговічності і надійності наших турбін.


Купити турбіни Volvo (Вольво)

Якщо вас цікавить покупка турбокомпресора для автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашого торгового відділу за телефоном, вказаним на сайті. Більш детальну інформацію про покупку і доставку ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Оставьте отзыв о нашей работе